Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány ember van még így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ember van még így a mostani barátkozással? (Nagyon Hosszú)

Figyelt kérdés

Barátkozásról van szó...Ha nem akarod ne olvasd el , mert mindent nagyon kifejtek :D

Na a lényeg az ,hogy nincsenek nagyon barátaim mert még nem nagyon találtam olyan embert akivel megértjük és meghallgatjuk egymást stb. , mindig azt mondogatom magamnak hogy "sajnos ez a mai világ", Van egy "barátnőm",De ő nagyon nem szeret beszélgetni vagy ismerkedni (Neten ismerkedtem meg vele), Viszont mindig szét röhögjük az agyunkat meg hülyéskedünk , de mint mondtam vele nem lehet komolyan beszélni és nem hallgat meg ,ami nem baj mert ő ilyen , de miért van az ,hogy nincs olyan ember (khm..mint én xD), aki odafigyel ha mondok valamit , vagy egyszerűen nem egy "k"-val vagy egy "semmi" -vel válaszol hanem Szinte már regény hosszúságú szövegeket ír. (Én nagyon hosszan szoktam válaszolni pl. osztálytársaimnak ,ami oda vezetett ,hogy ma inkább már kerülnek xD),Mindig érdeklődök ,hogy hogy van meg ilyesmi , de abbamarad a beszélgetés mert nem viszonozza :P Szerintem ez a baj mert ez ma már senkit se érdekel:Tulajdonságaim amikor barátkozok :D :

-Nagyon hosszú regény hosszúságú szövegeket írok

-Érdeklődök amiből próbálok kihozni valami témát is (Hogy ne úgy tűnjek mintha faggatózni akarnék)

-Sokat viccelődők,hülyéskedek

-Utálok csúnyán beszélni, azok amiket használok azok a "Hülye" , "Hülyeség" ,"Bakker" (de a bakkert mindig elharapom és azt mondom hogy "Bakter" :D )Lehet ,hogy az is zavarja a mai gyerekeket, hogy nem úgy beszélek mint ők?! xD (mert azt nyilván már megszoktam hogy mindenki kedvenc programja az anyaszidás :P)

-Mindig meghallgatom az embereket (Szlovákiában sok barátom volt, köztük az LB-m is akiből a távkapcsolat azt hozta ki ,hogy már csak megkérdezem hogy hogy van , meghallgatom , de nem kérdezi vissza , és mindig belevág a szavamba , ezért már nem tartjuk a kapcsolatot)

-Legfőbb tulajdonságom :D :Én belül már elsőre eldöntöm ,hogy kinek nyílok meg és kinek nem , ezt úgy értem ,hogy van akinél nagyon próbálkozok és van akinél nem annyira, mert szimpatikus , vagy éppen pont hogy nem az ( biztos sokan vannak ezzel így :D),ezt követően mondhatjuk ,hogy ragaszkodó vagyok ,mert szerintem nekem maximum 2 barát kéne ,hogy teljesen boldog legyek,de akkor meg mmár rámenősnek tartanának ,hogy rájuk akaszkodok :D

Szóval a fő kérdéseim:

Szerintetek is ez a mai világ hibája ,hogy már csak a játék meg a chatelés megy?

Maradtak még olyan emberek akik inkább találkoznának valahol , ahelyett hogy skypolnának vagy mittudom én? :D

-Vannak még olyan emberek akik "Regényt" írnak a másiknak és érdeklődik irántuk?

Ui:Most regisztráltam az oldalra, úgyhogy ne szóljatok le , csak kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban xD, akik értelmes választ tudnak írni azt szívesen megnézném... ,vagy ,hogy is mondjam :D 13/L

Ja és ha esetleg előfordultak helyesírási hibák is azért bocsi xD (És ismét egy regényt sikerült írnom ... :D)



2017. nov. 4. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó vagy.
2017. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom :D
2017. nov. 4. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
De most mit szépítsünk ezen, mostanában az emberek leszarják egymást, a legtöbb ember a beszélgetéseiben nem tud komoly lenni, mert ezek többsége egymás szórakoztatásán alapszik. Magyarán ha nem vagy olyan típus aki csak bólogat és egyetért vagy sokat dumál bugyutaságokat, amit a többség viccnek értelmez, hanem nem beszélsz folyamatosan(csendesebb típus) vagy törődsz az emberekkel, akkor egy kalap szart kapsz érte cserébe, mert magadat adtad.
2017. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Ja ezt mondtam , de ha nem adnám magam és úgy szereznék barátokat annak semmi értelme nem lenne , csak játszhatnám elöttük a flegma hülyét 🤐
2017. nov. 4. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen és ezért a maradék ember a könnyebb utat választja, így eltűnik a személyiség.
2017. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2017. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs aki meghalgasson, régi általános iskolás haverokat egy ideig elhívtam meg beszéltem velük, de mára már teljesen leszarnak... én is szeretek érdeklődni az emberek iránt, hát látod nem jött be, sokszor kellemetlenül éreztem magam, hát így abbahagytam, egyből nem keresnek.

Középiskolában az emberek csicskák, nem lehet komoly dolgokról beszélni, csak partizni, ugyanúgy ahogy leírtad, csak hülyéskedni. Azokra legalább párszor meghívnak, ott is megy a mások háta mögött szidás meg egyéb gusztustalan dolgok, de ott legalább részeg vagy, ez a pozitívum.

És mivel nincs aki meghallgasson magamban tartom, felveszem a mosolygós maszkot és élek tovább.

Üdv a cudar valóságban. 16/F

2017. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 13/L (De , leírtam :D)
2017. nov. 4. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként igen Ez a való világ ,a cudar valóság , de ha találsz egy olyan barátot, aki még nem választotta a könnyebb utat ,akkor lehet egy kisebb boldog világod... szerintem .. :D

Amúgy köszönöm a véleményeket , ilyenekre számítottam :),akinek még van ezzel kapcsolatban valami véleménye , nyugodtan írja le :D

2017. nov. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!