Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel neten ismerkedtem meg kb 2 hónapja, nekem nagyon bejön a fiú.. azóta is tartjuk a kapcsolatot, naponta beszélgetünk fbon meg videóchatelünk.. De a beszélgetések néha átmennek perverz irányba.. Hogy szívesen megölelne, simogatna, puszilgatna meg stb.. Már azt is beszéltük hogy ha lesz jogsija lejön hozzám. Csakhogy van ugye barátnője akivel közben szakított aztán újra összejött..mellesleg mondta nekem hogy nyitott kapcsolatban van a barátnőjével, így azt csinálhat amit akar..Szóval ha lejön hozzám bármi történik köztünk marad meg minden.. Én nem tudom hogy most mit akarhat tőlem.. nekem ő nagyon bejön valószínű én is neki..de néha úgy érzem hogy a barátnőjét nem igazán szereti, de nem tudom hogy most szórakozik e velem vagy csak pótlék lennék.. Azt is mondta hogy a kapcsolatunk az kb olyan hogy barátság extrákkal.. Szerintetek mit akarhat vagy mit gondol rólam?

Normális válaszokat várok! Előre köszi.

Ui.: Mindketten 18 évesek vagyunk



2017. nov. 7. 01:52
 1/10 CFB ***** válasza:
100%

Én egyenes ember vagyok.

Mondd meg neki, ha akár tőled valamit, szakítson végre véglegesen a barátnőjével. Ha nem akar szakítani, felejtsen el téged, nem vagy se pótlék, sem játékszer.

Azt is vedd figyelembe, hogy elvileg barátnője van, és ha téged szeret, még mindig vele van. Nehogy aztán ha téged választ, békés is ezt tegye. De elég idős vagy, el tudod dönteni, mi az, amit akarsz 🙂

2017. nov. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, mégis mit akarhat?

Most őszintén, egy ilyen gerinctelen f...sz nem mindegy mit akar?

Speciel simán csak meg akar dugni.

De ha valami csoda folytán járni is akarna veled, ugyanezt művelné, azaz fűvel-fával megcsalna.

2017. nov. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak meg akar kettyinteni.
2017. nov. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszintén nem igazán szeretném megmondani neki, nem akarom hogy a mostani kapcsolatom rosszabbodjon vele vagy ilyesmi. De csak azért képes lenne egy nap több mint 6 órát kocsizni meg előtte a jogsit letenni hogy lefektessen? Ha igen, akkor úgy sem hagynám neki hogy megtegye.. és köszönöm az értelmes válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi :d
2017. nov. 7. 15:35
 5/10 anonim válasza:

Mit mondott neked, szereti a baratnojet?

En voltam ilyen helyzetben hogy van valakije de megmondta az elejen hogy nem szereti otthagyná stb. Szerintem ezt tisztázd le vele.

Amugy a fiuk elvarjak komolyan mondom hogy az elso talinal legyen valami ugyhogy azert beszel ilyeneket....

2017. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát..igazából ezt konkrétan nem kérdeztem tőle de volt egy időszak amikor azt mondogatta hogy nem szereti meg minden és szakítottak és később meg írta nekem hogy hiányzik neki a csaj, de legjobban inkább attól fél hogy egyedül marad, ezután meg újra összejöttek.
2017. nov. 7. 16:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni hogy van egy ikertestvére, aki eléggé hogy is mondjam nyomul, de őt is kérdeztem és ő sem tudja hogy mi hogy van..
2017. nov. 7. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah , neked is van más! Mit is képzeltem....
2017. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted? Nekem más nincs..
2017. nov. 9. 00:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztornó, bocsánat, a 4.-nél félre értelmeztem valamit. Egyébként remélem jól döntesz.
2017. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!