Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Rocker, kissé visszahúzódó, néha fel van pörögve, máskor mozdulni alig bír, 180 centi felett van, nyugodt természetű, de hirtelen át tud váltani az ellenkezőjévé, nem túl szókimondó

18/L



2017. nov. 16. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jóval magasabb vagy nálam így félnék kezdeni nálad :/, de amúgy a rockerség jó ha nem túlzátba vitt divat rocker az ember :)

Nem igazán tudzam meg rólad túl sok infót amúgy, így pontosan állítást nem tudok eléd rakni, de mivel rocker vagy így alap témánk már lenne.

18F

2017. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem túl sok de mivel én kereken 180cm vagyok így a magasság talán picit zavarna

A rocker dolog miatt viszont lenne miről beszélni

17/f

2017. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Belsőre az álmom. De nekem nagyon magas.
2017. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig én csak lányban, de több információ alapján tudok csak "ítéletet" mondani. :D
2017. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!