Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztéttem a szüzességem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztéttem a szüzességem, de nem védekeztünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom emiatt tudom hogy elotte kellett volna gondolkodni

Mit kellene most tennem??


2017. nov. 19. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már semmit, holnap hívd fel a nőgyógyászt akihez te/anyukád/barátnőd jár, kérj egy időpontot, és ott ő felír neked egy eseményutáni tablettát, ami megakadályozza,hogy gyereked legyen az aktus után 48-72 órával. Nem egy olcsó mulatság, de szükséges.Ha olyan kapcsolatban vagy az anyukáddal akkor kérd meg hogy kísérjen el, főleg ha azelőtt még nem voltál nőgyógyásznál.
2017. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabletta javaslott! :)
2017. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj egy nőgyógyásszal!

És kérj tőle felvilágosítást is.

2017. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Először is találjatok ki valami jó nevet a kicsinek!

Aztán tervezzétek meg, hogy hogy nevelitek fel, és legyetek neki nagyon jó szülei!

Sok boldogságot! ^^

2017. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A CSOK-nak is nézz utána! Orbán örülne, ha hallaná.
2017. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek után is együtt maradsz vele, akkor megérdemled hogy egy olyan emberrel vagy együtt, akinek nem te vagy a legfontosabb, hanem a farka.
2017. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Nem érdemli meg senki, hogy egyedül kelljen nevelnie egy gyereket, amit nem vállalt. Sajnálatos, hogy a hím nemű egyedek (a férfi szó itt nem alkalmazható) ilyenkor könnyen ki tudnak bújni a felelősség alól, hiszen nem az ő szervezetük megy át változáson.

A #6 hozzáállása után csodálkoznék, ha hatoskának tartós és boldog kapcsolata lenne, ahol a másik fél megbecsülve érzi magát.

2017. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumpli. Mert azt nagyon szeretem.
2018. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!