Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek, kit válasszak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek, kit válasszak?

Figyelt kérdés

Igen igen tudom, én vagyok a legszerencsétlenebb férfi, normál esetben a nőnek van ilyen gondja a sok udvarló miatt, most ez forditva alakult és félek hogy megbántok valakit..

Szerelmes belém 3 lány és nem tudom melyiket válasszam, egyikük már nagyon régóta az, a másik csak 1-2 hónapja és a legujabban pedig nem régiben csaptal fel a szerelem lángjai... NAgyjából, csak hogy könnyű legyen az életem mindhárom lány lb 1 azon héten mondta el az érzéseit és én meg teljesen összevagyok zavarodva...

Nem volt még kacsolatom, nem tudom hogy kell az ilyet kezelni, mivan ha szarul döntök? VAgy egyáltalán mi alapján döntsek?

F



2017. nov. 19. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az alapján dönts hogy ki az akivel kapcsolatban érzel valamit, de ezt még mondani kell?
2017. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!