Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam akivel eddig se voltam olyan rosszba, de most még jobba lettünk. Mikor állunk valahol és beszélgetünk mellém áll be és nem más mellé. Multkor mentünk fel a lépcsőn, ő jött mögmögöttem és megfogta a derekam. Ezeket most nem tudom mire vélni mert két-három hónapja még azt írta h nem járna velem.

2017. nov. 21. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Èn szerintem azóta már valtozott a dolog, a evfolyam tarsad szempontjábol!

Èn szerintem, beszelges vele!

Vagy valami!

Irj ra messengeren!

Vagy kerdezz ra ugy szimplan a dologra!

Vagy deritcsd ki valahogy!

Nincs egy kozos baratotok, akivel ezt ki tudnad deriteni, akivel o is nagyon joba van es megbizhato ember!

2017. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az unokatesója az egyik legjobb barátom, de igazából nekem is bejön a srác egy kicsit(vagyis nem lennék ellene ha tényleg tetszenék neki) csak nem szeretném, hogy ezt megtudja, de szerintem ha akarna valamkt leirná. Meg még hozzátenném, hogy multkor meg beleült az ölembe meg lehajoltam mert egyik barátnőm mondani akart valamit és akkor is meglökött egy kicsit, de akkor sem a hátam közepén fogott meg hanem a derekam, fenekem táján.
2017. nov. 21. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!