Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy azt mondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy azt mondtam a mostani barátnőjére, hogy úgy néz ki mint az előző?

Figyelt kérdés
Egy fiubarátom mutatott képeket az új barátnőjéről, és nekem az első mondat ami kicsúszott, h ez mennyire hasonlít xy-ra (exe, akivel még jóban vannak, de akkor is). És ő meg csak ilyen kínosan nevetett, hogy hat lehet. Szerintetek nagyon gaz, hogy ilyet mondtam? Lehet ez rosszul esett neki?

2017. nov. 26. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki :)
2017. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz hiszen őszinte voltál. Csak lehet hogy így ráébresztetted hogy még mindig az exe kell neki és az új lány csak őt pótolja. De nem tudom hogy ők hogy voltak régebben. Szerintem ne reagáld túl maximum kérj bocsánatot hogy "Figyelj bocsi hogy azt mondtam múltkor a barátnődre". És szerintem nem esett neki rosszul csak elgondolkodott rajta.
2017. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!