Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Kockahas vagy pocakos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Kockahas vagy pocakos?

Figyelt kérdés

A pocakos alatt azt ertem hogy alapbol atlagos a testalkata de van egy pici hasa.


En szemely szerint a pici hasra szavazok : )

A valaszokat elolre is koszonom.


Tini/L



2017. nov. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2017. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A kettő között.
2017. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat

Varom a tovabbi velemenyeket

2017. nov. 26. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Sörhas
2017. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szálkás, izmosabb has tetszik, de a barátomnak pl van egy pici hasa, szóval abszolút nem ezen múlik a dolog :)
2017. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát mindent csak mértékkel, mert egy pocakos nézhet ki jobban, mint egy természetellenesen kigyúrt izomtömeg, amitől már fel se tűnik az ember, mert csak az izomzatával foglalkozik, hogy kifelé jól nézzen ki, a lelki értékek neki nem is számítanak, nem is fontosak, de a túlzottan nagydarab hasú se jó, de egyébként aki tetszik most pasi, annak pont sörhasa van, és sokkal jobban tetszik, mint csomó kigyúrt ember. Szóval ha meg viszont túlzottan húsos/pocakos lenne, de az már inkább a húsos kategóriába tartozik, azt már nem találnám vonzóbbnak , mint egy full kigyúrtat, kivéve, ha az a kigyúrt túlzásba van esve, és túlzottan izmos. De ahogy így gondolkodtam, igen, a pocakos az valamiért szimpibb, én szeretem a természeteset; ez nem azt jelenti, hogy a sportosak szedjenek föl pár kilót, mert az is lehet számomra tökéletes, ahogy ők kinéznek. Meg van egy full vékony 39 éves pasi is amúgy, akire most gondolok, ő kissé túl vékonynak találom, de az genetika, nem férfiasodott be az alkata, tehát ettől így ő még lehet külsőre tökéletes, tehát a vékonysága nem von le. Viszont, hogyha anorexiás módon lenne vékony, az nem tetszene, el is rettentene. Mert akkor nem tudnám vonzónak találni, mert folyton sajnálnám őt, tehát nem is jönnénk össze. Tehát a lényeg: ne legyen se túl sovány, se túl húsos, se túl nagypocakú, sem pedig túl izmos. Egyébként nekem a pocakos az a labdaszerűen kidudorodó, kidomborodó hasat jelenti, a húsos pedig egy ilyen izgő-mozgó-lötykölődő réteget. Ja de bocsi, ezt most csak tényszerűen írtam le, tehát ezt ne értelmezze senki sértésnek, mert nem is nagyon lehet; szóval légyszi ne!:) A pici pocak egyébként az is lehet pocak, de azt inkább úgy mondanám, hogy "van egy kicsi pocakja" -hogy plusz van rajta, de bántás nélkül, mert ugye pocakja, hasa az mindenkinek van. :) Szóval nekem az, hát én úgy mondanám, hogy átlagos, akinek csak egy nagyon pici pocóplussza van, :) Egyébként, na jó, ezt nem tudom, leírtam-e még így konkrétan, de azt hiszem, nekem is a picipocós tetszene jobban mint az izmozott. Azt hiszem. :) De ez nem azt jelenti, hogy izmosak ne tudnának levenni a lábamról:) Sőt, egyébként mindenben meg lehet találni azt hiszem, a maga szépségét, csak ne legyen túlzás, de talán még a túlsásosakban is lehetséges találni valami szépet:)
2017. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy a lányok az izmos hasra mennek.

Nekem van belem, ezt nem tagadom.

Sem időm, sem energiám nincs kigyúrni magam, meg nem is akarom.

17F

2017. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!