Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vidíthatnám fel a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidíthatnám fel a barátom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon stresszel a tanulás miatt és holnap jön át hozzám és szeretném valamivel meglepni, viszont nem tudom mivel. Köszönöm előre is a válaszokat!:)

2017. nov. 30. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy jó kis oboázás soha sem rossz.
2017. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az is lesz, de elsősorban valami cukibb dologra gondoltam...:D
2017. nov. 30. 17:17
 3/15 StayAwake...Forever ***** válasza:
100%
Vegyél fel valami cukit hát és úgy csináld..
2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérek szépen mindenkit, hogy hagyja már ki az intimitást és ne érezze már magát olyan humorosnak, hogy haszontalan választ ad.
2017. nov. 30. 17:24
 5/15 StayAwake...Forever ***** válasza:
52%
Nem mi tehetünk arról, hogy nem ismered a barátodat, akit elvileg szeretsz, neked kellene tudni, hogy mitől lesz vidám és kevésbé feszült, mi csak egy olyan tanácsot adtunk, ami általánosságban segít csökkenteni a stresszt és felvidítja a fiúkat/férfiakat.
2017. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Pedig ennél jobb ötletet senki sem találhatna ki.
2017. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy kimertem tenni ezt a kérdést értelmes válaszra várva. Örülök, hogy ez már azt jelenti, hogy nem ismerem a barátomat, köszönöm a felvilágosítást. Elismerem azért, nevettem egy kicsit ezeken a kommenteken. Majd kitalálok valamit, nektek meg szép estét...:)
2017. nov. 30. 17:51
 8/15 StayAwake...Forever ***** válasza:
47%
aha, aha, neked is meg hasonló jókat
2017. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tini kategóriában te csak ne oboázzál.
2017. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy annyira unatkozik itt mindenki, hogy a koromba is bele köt valaki. 19 éves vagyok egy komoly kapcsolatban remélem megfelel ahhoz, hogy élhessek szexuális életet. Hasznos választ most sem kaptam és már nem is várok rá, de legalább ne kössetek belém, mert felesleges.
2017. nov. 30. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!