Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemelsz meg egy lányt sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemelsz meg egy lányt sem?

Figyelt kérdés

Lányok kire/kinek mondjátok, hogy esélytelen, nem érdemel meg egy lányt sem?

Illetve hát kinek a szemébe mondanátok a kérdésben szereplő kijelentést, vagy kiről gondolnátok ezt.

Persze nem csak külső adottságok miatt hanem belsőleg is?

Mitől sz*r ember valaki?

Miután nem érdemel meg egy lányt sem?

Tehát életszínvonal, életstílus, magatartás, belsőleg főként, de külsőleg is?



2017. dec. 3. 03:45
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy normális lány senkinek sem mondana ilyet.
2017. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenki megérdemli hogy legyen (független attól, milyen ember) párkapcsolata, egy társa.
2017. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem tudnám ezt mondani, mert attól, hogy én (vagy valaki) nem tudok azonosulni az életvitelével, attól még nincs jogom ezt mondani. Hiszen nem tudhatom az előzményeket, hogy mi zajlik le benne. Én hiszek abban, hogy mindenkinek van társa valahol. Hiszek a szerelem erejében. :) A külső meg annyira nem számít, csak nézz körül az utcán: akit te csúnyának látsz fiú, egy általad szépnek vélt lánnyal van; vagy fordítva.
2017. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ilyet mondott neked? Ha igen, erősen megvan a véleményem arról az illetőről. Az előző párkapcsolatom rémes volt, aztán az utána következő, hónapokon át történő zaklatások még szörnyűbbek, elég durva dolgokat vágtunk a sráccal egymás fejéhez, de ezt sosem mondtam neki. Attól, hogy én ezt hoztam ki belőle, lehet, hogy egy másik lányt majd boldoggá tesz. Bár a kóros ragaszkodása miatt az biztos, hogy nem irígylem azt a lányt.
2017. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem mondanék, minden fiú megérdemel egy szerető barátnőt.
2017. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt mondanám hogy mindenkinek van egy társa de vannak olyan szemét emberek pl akik megerőszakolnak valakit azok nem érdemelnek meg egy normális lányt sem
2017. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapjában véve mindenki megérdemelné, hogy legyen párja, csak éppen az élet nem így működik. A szüleidtől azt kapod, amit megérdemelsz, de az életben csak azt, amit megszerzel magadnak. Ha nő kell, dolgozz meg érte, ahogy teszi azt minden normális pasi.
2017. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tcsehi ***** válasza:
Egy társ bárkit megváltoztat, szerintem az érdemel meg egy igaz társat, aki ezt viszonozni is tudja...
2017. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!