Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú bejelöl buli után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú bejelöl buli után de nem ír rám azt mit jelent?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Első lehetőség: felszínes, és csak gyűjtögeti az ismerősöket, mint mások az aprópénzt. b verzió: később akar hívni még töltelék embernek más bulikba, és talán ha elég részeg lesz, rád is mozdul

Második lehetőség: Valamennyire felkeltetted az érdeklődését. (egyelőre nem tudni hogy mit szeretne, de valószínűbb hogy nem barátkozni), viszont bátortalan ahhoz, hogy rád írjon. b verzió: egyszerűen ennyit nem ér meg neki a dolog, és meg akarja várni, hogy te kezdeményezz. Ha nem történik semmi, akkor legrosszabb esetben lett +1 ismerőse

2017. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehetett, hogy részegen bejelölt, másnapra meg elfelejtette (:
2017. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

GOndolom megcsókolt/letapizott/megdugott (válaszd ki!) és ez volt a maximum, amit te nyújtani tudtál neki.

Ez a te szégyened.

Nos?

2017. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15 évesen bejelöltem egy csajt facebookon, mert véletlen smároltunk (tényleg, kérdezni akartam tőle valamit, aztán megtörtént. lol), egyébként bejött, de volt más és annyira nem fogott meg, aztán nem gondoltam, hogy akar tőlem bármit is.

írj rá, én örültem volna neki. :)

2017. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan te
2017. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre több válasz lehetőség is van. 1. A fiú szerencsétlen, és ő úgy gondolja ezzel ő megtette az első lépést, és most vár, hogy te írj rá, mert ő nyuszi. 2. Még részegen bejelölt, aztán már nem is emlékszik rád igazán. 3. Bejelölt, mert egész szépnek tart, de annyira mégsem, hogy rád írjon. 4. Csak gyűjtögeti az ismerőseit. Kb ezek a lehetőségek vannak, hidd el, ha egy fiúnak igazán tetszel, igazán megakar téged kapni, akkor veszi a fáradtságot, hogy rád írjon, még ha nagyon beszari, akkor is.
2017. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj.Szemezgetsz vele miközben más fiúval voltál aztán még beszélgettek is .. Majd másnap be jelöl de tudja ha rád ír akkor 50 % eséllyel indul neki annak , hogy te elolvasod az üzenetet majd nem válaszolsz , vagy beszélsz a fiúval 1 órát utána meg már meg sem nyitod neki az üzeneteket mert játszani akarod az elérhetetlen gondolván majd ezzel még jobban felkelted az érdeklődését. Hát ez a nagy tévedés ! Ki ábrándítod csak!
2017. dec. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a hét folyamán elkezdtünk beszélgetni suliban, minden megoldódott (:
2017. dec. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!