Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem megvonása miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem megvonása miatt alakulhat ki depresszió?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú vagyok! Sosem volt barátnőm. Alig pár barátom van mert, nem igazán tartom magam nyílt társas lénynek.

De ha valakit mégis közel engedek pl. egy barátot akkor annak nagyon meg tudok nyílni. De a nőknél más a helyzet.

Nem szorongok de, nem igazán akartam még. Párszor megnéznek. Tényleg nem értem miért./nem tartom magam valami eget megváltónak/.

De mégis, belül üresnek érzem magam. Ami érzelem belül feszeng azt nem tudom egy társra kivetíteni! Hiányzik hogy egy hatalmas ölelést adjak

egy hozzám nagyon közel állónak, akit szívemből szeretek! Vagy hogy a romantikus énem kinyílvánítsam elé.

És ezek az érzelmek csak folyton gyűlnek bennem. Mint ha nem tudnám kifejezni a világ felé, belül tényleg egy érzelmes scrácról van szó.

Nem olyasvalakiről aki csak a kaland kedvéért bárkivel is lefeküdni. Félek, ez a sok minden belülről fog megemészteni.

17/f



2017. dec. 13. 20:37
 1/4 Ramone ***** válasza:
16%
Fejezd be a rinyát
2017. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a levelet kb én is írhattam volna, szóval választ nem nagyon tudok adni, de örülök, hogy vannak még normális emberek, mert ezt elég ritkán tapasztalom mostanában.

Annyit tudok mondani, hogy keress egy olyan lányt aki hasonló hozzád (romantikus, zárkózott pl) mással úgy sem fok működni a dolog szerintem

2017. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van benned egy erős megfelelési kényszer de közben önmagad akarsz lenni. Ezért viaskodsz magaddal belülről és nehezen myitsz egy lány felé mert félsz attól, hogy miket mondanál ki, félsz attól, hogy nem leszel elég jó neki.

A hasonló neműekkel azért másabb a helyzet, mert bizonyos fokig meg tudod magad értetni velük és nem parázol rá, mint egy lány esetében, mert belül érzed azt, hogy ő lehet akár életed szerelme és félsz megmutatni valamit magadból. Túlzottan próbálsz megfelelni és elveszted az önbizalmadat. Előbb utóbb kapsz rá lehetőséget, hogy megmutasd, ki vagy te és mi rejlik benned. Javaslom, kezdj el egyre inkább nyitni az emberek felé nemtől függetlenül, neked lell megtenned az első lépést. Sok sikert!

2017. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!! :)
2017. dec. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!