Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy én és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy én és az iskolai lány osztálytársam között több van, mint barátság?

Figyelt kérdés

Már egy éve nagyon jó barátnők vagyunk, de többet szeretnék, ezt jeleztem is neki. Egyenlőre nem lép.

15/L


2017. dec. 14. 13:18
 1/4 anonim válasza:
43%
mert lehet hogy ő nem akar leszbi lenni mint te, csak szeret téged.mint a bnőjét.
2017. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
NEm értem a kérdésedet. HOgy te mit érzel, annak az lehet a miértje, hogy leszbikus vagy biszexuális vagy, de ez gondolom nem újdonság számodra sem. Mi akkor a kérdés?
2017. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok. De valahogy nem veszi a barátnőm a lapot. Igen, szeretnék testileg is kapcsolatba kerülni vele. Lehet, hogy bi vagyok. Na és? Hogyan érjem el nála?
2017. dec. 14. 16:51
 4/4 anonim válasza:
erőltetni nem lehet semmit se ezt te is gondolhatod.,majd ha akar lép ha meg nem és kockáztatni akarod a barátságotokat akkor hajrá..
2017. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!