Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következőről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a következőről?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki a padtársam. Le akar feküdni velem vagyis jobban mondva "barátság extrákkal". Az egészben az a gond hogy osztálytársak vagyunk. Mit gondoltok erről? (Persze nem megyek bele a dologba mert ha nem jön össze akkor nézhetem a képét még pár évig)

15vagyok a srác 16 ha valakit érdekel



2017. dec. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság extrákkal halottad hogy csak egy d*gásra kelessz neki aztán eldob. Szerintem ebbe ne menj bele.
2017. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallod azt vágod hogy pikk-pakk az egész suli tudni fogja hogy "XY ezt a csajt qrta le.." Kell ez neked?
2017. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele direkt oda is írtam hogy nem kívánok ebben részt venni. Csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Higgyétek el vanakinek tök rendben van a dolog.
2017. dec. 14. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, jól nézünk ki, ha minden kanegérről kérdést írsz majd ki, aki meg akar dugni. Ez a dolgok rendje, babám! A fiúk szexet akarnak te meg eldöntöd, hogy kinek a csábítására hogyan reagálsz.
2017. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Én tavaly voltam ilyen helyzetben egy 17 éves fiúval, akinek ráadásul barátnője van én is 15 voltam akkor.Hiába tetszett nekem nagyon,de egy percig sem gondolkodtam azon hogy elfogadjam e az ajánlatát,mondtam neki hogy beszélhetünk még ha szeretne de a témát ne hozza fel többé, igy vagyunk a mai napig is jóban

2017. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!