Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha nekem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha nekem az alacsonyabb lányok tetszenek? 19/f

Figyelt kérdés

Én ~178cm magas vagyok, és tetszik ha egy lány alacsonyabb nálam. Olyan aranyosak amikor felnéznek a párjukra, lábujjhegyre állnak, a mellkasukra hajtják a fejüket, stb. Olyan kis cukik. Tudjátok, mint az animékben a leányzók. ^•^


Szerintetek gáz, ha ez bejön nekem?


Normális válaszokat légyszi. Nem érdekelnek a hentai meg a pedo megjegyzések. Egyik sem vonz.


Köszi ^•^



2017. dec. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én... én... leblokkoltam. Kit érdekel ez az egész?


Nem gáz. Nekem az a gáz, hogy ezt hírré tetted.

2017. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem gaz, szerintem is aranyos, mikor egy magas fiu a párja egy jóval alacsonyabb lánynak. :)
2017. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz sőt szerintem is cuki. De hogy biztassalak is én ~176cm vagyok a barátnőm meg ~150cm szóval csak hajrá ha van is kiszemelt :D
2017. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez az alapfelállás, nem? :D

Ugy adtad elő az egészet mintha legalább azt mondtad volna neked az jön be ha egy lánynak három melle van

2017. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%

Egyáltalán nem. Honnan veszitek ezeket?

A fő hogy elmút 18. De az nagyon fontos.

2017. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Fo hogy elmult 18?"

Hol elsz te. 12 eves korig van liliom tipras. Az az felette a torveny nem bunteti a sexualis kapcsolatot ha az nem eroszak altal elkovetet. Nem is ertem mert ilyen butak az emberek. A nok 30 evesen 17 eves fiukkal meg 40 evesen azt bezzeg szabad mi..

2017. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én, és a többi alacsony nőtársam csak örül ennek. 😄
2017. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is az alacsony lányok tetszenek :3 Barátnőm 155 cm (OLYAN, MINT EGY LOLI <3 ) :33 (Én meg 176cm) 15/F

Szerintem nem gáz =D Attól még, hogy az alacsony lányok jönnek be, attól még nem leszel pedofil =D

2017. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salilala ***** válasza:
Szerintem ez nagyon cuki. Viszint nem tudom, miért csináltál ekkora felhajtást ebből.
2020. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!