Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy talalkozzunk baratnommel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józsi1117 kérdése:

Hogy talalkozzunk baratnommel ekkora hidegben?

Figyelt kérdés

Lassan mar 1 ev 1 honapja egyutt vagyunk baratnomel es nem tudunk mashol talalkozni csak a vasutallomason de ott sem varo terem vagy semmifele melegedo ez egy kis falu.... Ha tehetnenk talalkoznank naluk de a szuleik nem engedik hogy velem legyen mert cigany szarmazasu vagyok hozzank johetnenk de nem tudom mindig alni a vonat jegyet akar hanyszor talalkozni akarnak mind kettonknek es nem akarom hogy o alja sajat maganak nem tudom hogy tudom hogy tudnank meg oldani mind ezt valaki volt mar hassonlo esetben vagy tanacsot tudna mondani mit tegyek??


Mellesleg meg jegyzem hogy a szulei tiltjak tolem mert cigany vagyok de az osszes tobbi lanyuk mind ciganyal van egyutt :D sott az iker testvere baratnomnei el is koltozott a 30 eves parjaval es o csak 17 eves de nekem ezzel semmi problemam nincs ne ertsetek felre csak azt nem ertem hogy akkor tolem aki 19 et toltom most januarban majd nem szeretnem el venni toluk nem allok semminek az utjaban sott meg en biztatom hogy a sulit az jarja ki....... Tud valaki segiteni??


2017. dec. 24. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Kedves józsi, nekem semmi bajom a maga roma származásával, de attól félek az oldal szélsőségesebb olvasói meg fogják támadni, amiatt, hogy rossz a helyesírása.


Egyébként nem tudom mi lehet az oka, ezúttal tényleg nincs válaszom.

2017. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tettem ekezeteket ezert ne haragudjon senki igy van meg szokva nezetek el a helyes irasai problemakat elore koszonom
2017. dec. 24. 00:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Irasi*
2017. dec. 24. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges azok nem a normálisabb fajtával jöttek össze ezért általánosít . Vagy ök lovésak még azt tudom elképzelni. Erre nincs megoldàs te is tudod . A szüleivel kellene személyesen beszélni a lánnyal együtt hogy legalább egy bérletet vegyenek neki .
2017. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy a lány fizesse a saját, te pedig a te vonatjegyedet. Menjen hozzátok, ha a te szüleid megengedik.
2020. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!