Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak az első együtta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak az első együttalváskor?

Figyelt kérdés
Pár napja megkért a barátom, hogy aludjak nála, mivel a szülei sem lesznek otthon se a tesója, úgyhogy jól érezhetnénk magunkat. Én persze azonnal beleegyeztem. Gondoltam,hogy megnézünk egy filmet, meg ilyenek. De ahogy kicsit jobban belegondoltam, ő egy 18 éves fiú. Mások a szükségletei. Nem tudom mire számísak. Az intimitás még nem jött fel témának, pedig ideje lenne erről is beszélni. (14 éves lány vagyok, tudom tudom, bizonyára nagy a korkülönbség..nade most nem ez érdekelne) Voltatok ilyen helyzetbe? Tapasztalatok? Mire számítsak?

2017. dec. 27. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Meg leszel dugva
2017. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván azért hívott át. Ennyire naiv ne legyél.
2017. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor menj át hozzá ha megbízol benne teljesen. Most pedig hívd fel szépen, vagy írj neki és kérdezd meg tőle, hogy mit tervezett, erről beszélni kell akármi is az.
2017. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Minden képen legyen eszed óvszer nélkül semmi képen ne
2017. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

előtte beszélj vele erről

ha azért hívott át, mert a szülei nem lesznek ott, akkor gyanús h nem csak filmezni meg aludni hívott


nálam az első együtt alvásoknál nem volt több, de előtte beszéltünk is a témáról

szóval lehet így is, de a te esetedben nagyon úgy tűnik, hogy nem csak erre számít a srác

2017. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Kamu
2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Te valahova nagyon elraktad a józan eszed
2017. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Mostanában több ilyen kérdés is volt.

Ha ennyire nem érdekel a téma, hogy körül se nézel, akkor szerintem bugyi nélkül menjél át.

De óvszert akkor is vigyél.

2017. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha annyira nem ismered és annyira félsz a saját barátodtól, akivel elviekben kapcsolatban vagytok, hogy el tudod képzelni azt, hogy kvázi megerőszakol, akkor mi a francnak vagy vele?

Én ezt már komolyan nem értem és nekem ebből már elegem van, hogy sokan úgy állítják be a pasikat, mintha az összes valami gonosz, érzéketlen, pszichopata, kanos hülye gyerek lenne, aki mindent megdug, ami mozog..."jajj, ne menj át hozzá aludni, mert mi van, ha ő szexelni akar"...Mi lenne? Ez nem egy olyan dolog, hogy az van, amit az idősebb akar és akkor a másik meghunyászkodik, hanem ez egy közös döntés...ha mindkét fél akar, akkor ott lesz több is, ha pedig az egyik fél nem szeretné, akkor nem fognak. Nem minden fiú aggresszív, erőszakos, bunkó stb., hogy "márpedig az lesz, amit én akarok", ha ő is ilyen lenne, akkor már akármelyik bokorba is berángathatott volna... Te 14 éves vagy, gondolom tudja, hogy ő az első barátod, vele alszol először együtt, valószínűleg nem fog azonnal rádmászni és nem azt várja, hogy majd akkor olyat hancúroztok, hogy kettétörik alattatok az ágy, mert ő sem hülye. Ha áthívott magához filmezni, akkor filmezni fogtok és lehetséges, hogy majd fogdos, simogat stb., de ha téged ez zavar és nem szeretnél semmi ilyesmit, akkor szépen kinyitod a kis szádat és megmondod neki, hogy "ne haragudj, de én ezt még korainak tartom/nekem ez túl gyors" stb., megkéred, hogy ne csinálja, ekkor már rögtön tudtok is beszélgetni erről a témáról is és akkor legalább ezt tisztázni tudjátok, megbeszélitek, hogy így működőképes-e a kapcsolatotok vagy sem. Erről valahogyan muszáj beszélni, különben honnan ismernétek a másikat, honnan tudnátok, hogy mik a másik céljai, mi a szándékuk stb., mert az, hogy "hát ő már 18 éves fiú és biztosan mások a szükségletei" nem jelent semmit.

2017. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Előző az elviekben remekül hangzik, de azért a gyakorlatban előfordulhatnak meglepetések. Ha még soha nem is beszéltetek róla, és nem kamu a kérdés, akkor ne menj át.

Akkor először beszélgessetek erről, valami semleges helyen, meg lehet egymással ismerkedni olyankor is, amikor közel a segítség, csak kiabálni kell hozzá.

Lehet, hogy minden jól alakul, de mondom: lehetnek meglepetések.

2017. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!