Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy van egy srác a suliban, aki egy évfolyammal felettem jár, és eléggé tetszik nekem. Egy ideje olyan a fiú viselkedése, mintha én is bejönnék neki, viszont egyikünk sem lép igazán semmit, csak szemezünk, meg valamikor mosolygunk egy kicsit a másikra. Nem arról van szó, szerintem nagyon izgalmas ez a kis "játék", amit űzünk egymással hetek óta, viszont szeretnék már kicsit többet is ennél, egyértelműbb jeleket adni arról, hogy szimpatikus. A dolgomat az is megnehezíti, hogy nem látom gyakran, mert csak néha van egymáshoz közeli óránk. A kérdésem az lenne, hogy milyen módon tudnék közeledni felé, hogy ne tűnjön nyomulásnak az egész? Róla annyit kell tudni, hogy kissé csöndes srác, nem az a hangadó típus, de ettől függetlenül határozott és van egyfajta kiállása is. Szeret gitározni, a zenei ízlésünk hasonló, ugyanazokat a bandákat csípjük mindketten, ha jól tudom. Néha talán túlságosan is titokzatos, éppen ezért nehéz rajta kiigazodni. Nem tudom, hogy egy ilyen embernél mi fér bele, nagyon félek a besüléstől. Azt tudom, hogy már nagyon szeretnék vele beszélni, illetve megismerni, mert a kisugárzásából ítélve elég izgalmas személyisége lehet... Köszönöm, ha tudtok segíteni! :)

2017. dec. 31. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Esetleg kezdj el vele beszélgetni vagy valahogyan konkrétabb jeleket adni neki.
2017. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a barátommal úgy jöttem össze, hogy neki én már hónapok óta tetszettem csak nem tudta a nevem, és ő is nagyon félénk tipus volt. Nekem is nagyon bejött, és facebookon bejeloltem, mert megtudtam a nevet. És hát én írtam rá, én mondtam meg neki 5 nap után hogy nagyon szimpatikus, én is csókoltam meg, amikor randin voltunk. Szerintem nyugodtan kezdemenyezz. Pl írj rá, vagy csak siman kezdjetek el beszelgetni, amikor meglátod és a közeledben van. Én a barátommal azóta is együtt vagyok, pedig 3 éve történt az amit leirtam.
2018. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!