Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek miért annyi a minimum-m...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek miért annyi a minimum-maximum korhatár, mint amennyi?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 05:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Így belegondolva egy kicsit nehéz ez a kérdés, vagyis nem mindenki tudná megválaszolni, úgyhogy inkább úgy kérdezem, hogy melyik korosztállyal miért nem tudnád elképzelni az életedet?
2018. jan. 2. 07:08
 2/7 anonim válasza:
Lehet azért van egy bizonyos határ húzás mert mindkét félnek meg van a saját maga által fel állítot követelményei és ez alapján igyekszenek élni az életüket.
2018. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok és igaz, van már párom, gyerekem is, de most emiatt a kérdés miatt elgondolkoztam azon, hogy ha mondjuk nem lenne, akkor mennyi lenne nálam a minimum/maximum korhatár és nekem a minimum ilyen 22-24, a maximum pedig 28-30 lenne, mégpedig azért, mert nekem az fontos egy komoly kapcsolatban, hogy valahol egy szinten legyünk a párommal, de az engem nem zavarna ha mondjuk egy kicsit kevesebb mindent tudna a világról, de még az sem, ha egy kicsit többet, sőt az néha még jobb is.

Ja és tudom, hogy ezt nem kérdezted, de nekem a szex kapcsolatnál 18 lenne a minimum, de azt nem tudom miért. Talán azért, mert akkor lesz egy lány nagykorú? Nem tudom... Persze, azért egy olyan 18 évessel semmi pénzért nem feküdnék le, akinek halványlila gőze sincs a világról, az életről. Na, de azt viszont tudom, hogy a maximum azért lehet akár 40 is, mert sok ilyen korú nő van, aki még egész jól tartja magát.

A többi korosztállyal meg azért nem tudnék elképzelni semmit sem, mert mint írtam, nekem fontos, hogy valahol egy szinten legyünk.

Pl. egy 14-16 éves kislány lehet akármilyen érett is testileg, szellemileg, akkor is kevés élet tapasztalata van, ráadásul szerintem még lelkileg sem elég érett a szexhez, ami nekem nyílván fontos egy párkapcsolatban. Egy 50 év körüli, feletti pedig nekem már túl idős.

2018. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, most nézem... Ez a kérdés az előbb még nem a felnőtt párkapcsolatok témakörben volt?

Végülis már elküldtem, úgyhogy mindegy.

2018. jan. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15-19 16/F
2018. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16-26

18/L

2018. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb annál jobb
2018. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!