Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki ráírt a legjobb barátnőmre, és elkezdett rólam kérdezgetni dolgokat, például azt, hogy milyen ember vagyok, mik érdekelnek, szoktam-e bulizni járni, egyebek... Ezt ugyebár elküldte nekem a barátnőm, és mindketten elég furcsának tartjuk a srácot emiatt. Szerintetek miért csinálhatta ezt? Egyáltalán honnan tudja, hogy ő egy nagyon közeli barátnőm? Jó, ebből nyilván arra gondolna az ember, hogy tetszem neki, de akkor miért nem engem keresett meg? Nem szedném le a fejét, velem lehet beszélgetni. A fiú egy iskolába jár velünk, de nem ismerem, csak néha látom a folyosón. Lehet, hogy figyel? Kissé kezdek félni...

2018. jan. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak érdeklődni próbált rólad.

Ha a barátnőd, amit írt neki az alapján bejössz neki keresni fog téged is.

Általában így minden ismeret nélkül bizonytalanok tudunk lenni.

Jobb, ha valami minimális információval rendelkezünk a "célszemélyről".

Illetve így közvetlenül egyből téged megkeresni félt vagy nem akart.


Én jobban szeretek egyenes lenni.

De nem ez a fiú az egyedüli, aki így próbál ismerkedni.


Én nem félnék tőle, hogy bármi rosszat akarna.


F20

2018. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak tetszel neki, és a barátnődet kérdezte ilyen dolgokról, hogy hozzád már úgy menjen oda hogy van egy témája amit te is szeretsz. Vagy például hogy egyből olyan helyre hívjon el ami biztos siker.

Gondolj ilyenre is, ne csak a rosszra. ;)

2018. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


valószínűleg, ha beszélgetni szeretne veled később, már legyen közös témátok egyből ezzel tudjon nyitni.


Ha például tudja, hogy a kutyákat szereted, nem a macskákról fog kérdezni.

Ha pedig nem szereted a kutyákat, mert pl. félsz tőlük nem kutyát sétáltatni hív el.

Esetleg, ha a beszélgetésnél tovább lépne és elhív valahova, akkor tudja, hogy mik érdekelnek.


Nem kell ezt túlgondolni.

2018. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szégyellős,és érdeklődik,hogy milyen témában lehet veled beszélgetni, mert akarna feléd közeledni, csak hogy ne álljatok ott kukán és bután bazsalyogva egymásra. Hogy milyen témákat dobhartna fel. Szóval szerintem te tetszel neki, csak nem volt ötlete, hogy miről beszélgethetne veled.
2018. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!