Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesként nagyon alacsonynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesként nagyon alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés

Igazságot megvallva egy hónap múlva leszek 15 de ennek már nem láttam jelentőségét. 170 cm vagyok és egy pár lány mindig letörpéz, és tényleg alacsonynak érzem magam. 1 lány van az osztályba aki magasabb nálam , a többit már lenőttem 2-4 centivel minimum, mégis beszólnak nekem. Ti hogy látjátok?

~15 éves fiúként tényleg alacsonynak számítok? Lehet ezért nem nagyom jövök be lányoknak?


2018. jan. 2. 23:41
 1/10 Technokol Rapid ***** válasza:

Most 18 évesen 185 centi vagyok. 15 évesen kb. 180 voltam. A barátnőm az államig sem ér és rendszeresen lefejelem náluk a boltíves mennyezet szélét. Ezt csak azért írom, hogy ne akarj magas lenni, mert kellemetlen. Az autóban, a mögötted ülőnek is... gerincproblémák stb.

De a kérdésedre válaszolva. Igen, alacsonynak számítasz de nem nagyon. A lányok szeretik a magas fiúkat. Van olyan akinek ez annyira számít, hogy nem is jönne össze egy vele egymagas sráccal.

A tornasorban hol állsz? Elhízva vagy-e?

2018. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tornasorban 1 kisebb és egy velem egymagas srác van . Nem vagyok elhízott , sőt nagyon sportos vagyok , mert évek óta kosarazok .
2018. jan. 2. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem számítasz nagyon alacsonynak, de az átlagnál alacsonyabb vagy. A lányok valamiért nem szeretnek, de az ok nem a testmagasságod.
2018. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Technokol Rapid ***** válasza:
Még te is nősz 5 centit és pont jó lesz. Egyszer úgyis találsz egy olyan lányt aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Véleményem szerint, meg tökmindegy milyen magas vagy. Ez csak a lányok fenéje, hogy ezt méregetik.
2018. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Öt centi nagyon jó lenne. Köszönöm a válaszokat .
2018. jan. 3. 00:11
 6/10 anonim válasza:
Középtermetű vagy, nem alacsony. Én is hirtelen nőttem meg. 187 centi vagyok most, 17f
2018. jan. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden viszonyítás kérdése: vakok között félszemű a látó:)

179 centis magasságommal a 13 fiú közül negyedik vagyok a tornasorban....hátulról, pedig a környezetemben mindenki magasnak tart.

2018. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.


A párom 34 évesen 166 centi, nos ő tényleg alacsony, de abszolút nem zavartatja magát miatta. :)


28n

2018. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem!


[link]


Nem hogy alacsony vagy, inkább erősebb növekedésű. Teljesen normális.


A testmagasság sok mindentől függ, pl:


[link]

2018. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elérhetem még a 180-185 közti magasságot ?

Van aki ilyen korában nőtt meg?

2018. jan. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!