Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval mind nekem és mind a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval mind nekem és mind a lánynak ez lenne az elsö csókja/unk, és nem tudom hogy csak ajkakkal kéne csókolóznom, vagy nyelvvel is, nem tartaná furának?

Figyelt kérdés

ha lehet (lány nem ellenkezik) akkor hogy transzferáljam sima csókból nyelves csókba?

15/F

14/L


U.I.: Arról hogy fiatalon kezdjük meg tudjam is én nincs szügségem véleményre, mert naponta megkapom



#csók; francia csók;
2018. jan. 3. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először csak apró puszikat adjatok egymás ajkaira, aztán érezni fogjátok, hogy hogy lenne jó mindkettőtöknek. Fontos, hogy amikor szenvedélyesebbé válik a csók, akkor ne az egész száját vedd be, hanem csak felső vagy az alsó ajkát. A nyelves pedig szintén jönni fog. Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de tényleg az van, hogy ezt nagyon nehéz jól elmagyarázni, mert ki kell tapasztalni. Én például az első két partneremmel nagyon béna voltam, de aztán a harmadikkal annyira jól egymásra hangolódtunk, hogy ott nem volt kérdés, hogy hogy csináljam. Ha az elején még ügyetlenek vagytok picit, az egyáltalán nem baj, mindent meg lehet tanulni. Sok sikert! :)
2018. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször csak ajkakkal csináld, és mivel mindkettőtöknek ez az első, majd belejöttök és akkor nyelves is lehet egy idő után. Ne parázz rá egyáltalán, az első csókok mindig picit bénácskák, de ez javul:D
2018. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!