Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor miert is beszel velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor miert is beszel velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú, akit régebb óta ismerek és már párszor találkoztunk, de mint barátok(billiard ilyesmik). Aztán egyszer amikor mind a ketten kicsit többet ittunk egy buliban, kavartunk. Utána mondtam neki, hogy ne haragudjon, de mondta, hogy nem bánja, sőt ő szeretne találkozni és megbeszélni. Végül nyár végén összefutottunk az esemény után kb két héttel, de akkor már nem volt ilyen biztos magában. Én is zavarban voltam és nem voltam egyertelmű, de most akkor neki mégsem tetszem?

2018. jan. 4. 07:59
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nincs tisztába az érzéseivel

Azt javaslom üljetek le és beszéljétek meg

Kérdezt meg tőle hogy mit is akar tőled (erre alkalmas hely park , vagy étterem , esetleg valamelyikőtök lakásán)

Ja , 1 tipp máskor ha többet iszol a kelleténék , nagyon figyelj , ki akar veled smárolni 🤗

2018. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt benned/bennetek alkohol ezért visszafogottabbak voltatok. Szerintem tetszel neki csak az alkohol nem bàtorította és igen valamilyen formában beszéld meg vele. Az is jó hogyha chaten úgy megkérdezed hogy ne jöjjön rá mire is kérdezel rá igazán.
2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!