Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy várjak?

Figyelt kérdés
Szóval egy lánnyal kb 30 percet beszélgettem, majd elköszönt és azt írta h beszélünk még valamikor. Ennek 2-3 napja. Írjak rá én? És ha nem akar beszélgetni vagy vissza sem ír? Esetleg 30 perc utan megint elköszön? Mitévő legyek?
2018. jan. 6. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha nagyon odalenne èrted, már irt volna :D

De a fene tudja , írj rá :D

2018. jan. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá mégegyszer , ha megint fél óra alatt leakarna rázni , akkor hagyd rá . Próbát megér ha pöpec csajról van szó az biztos ;)
2018. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki :)
2018. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De annyira izgulok és nem merek :( Félek, hogy lepattintana, ami igazából nem lenne logikus szerintem, de hát na :/
2018. jan. 6. 18:03
 5/6 anonim válasza:
A nők elvárják, hogy a férfi legyen a kezdeményezőbb. Én pl. soha nem írnék rá egy fiúra sem.
2018. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy azt várja, hogy én írjak rá?
2018. jan. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!