Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel egy este folyamán többször is találkoztam. Mindig társasággal volt, ezért sosem tudtam odamenni. Nagyon szimpatikusnak tűnik. Megkerestem fb-n, bejelöltem és vissza is jelölt. Mit írhatnék neki, hogy ne a "megint egy" kategóriába kerüljek?
2018. jan. 14. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Emlísd meg a tegnapi találkozásotokat stb..
2018. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
“Szia, en vagyok XY szombat estéről, emlékszel rám? Nagyon jól éreztem magam, szimpatikus vagy, csak nem nagyon tudtam veled beszelni kettesben. Mit szólnál egy randihoz?”
2018. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!