Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lpfans kérdése:

Lehetséges az hogy ha nagyon jó a viszonyom az egyik tanárommal, aki a kedvencem, és ő miatta kezdem azt érezni h már a nőket szeretem? 16/L

Figyelt kérdés

Idén jött a suliba új tanárként és már az első pillanatban szimpi volt...aztán egy idő után kezdtem vmi fura dolgot érezni mikor látom és beszélek vele..ő is túl kedves hozzám.. Mindenkivel aranyos de velem extrán kedves meg náha szokott olyanokat mondani nekem h Cicám...Babám...Drágám.. Szívem..minden nap megölel ami nagyon jol esik és úgy kb 4 hónapja úgy érzem h beleszerettem

..egész életemben a fiúkat szerettem és most össze vagyok zavarodva..de nem tudom h lehet e köze ahhoz h anyummal nem vmi jó a kapcsolatom...

Egész nap csak rágogondolok...hiányzik és már el is képzeltem magunkat együtt

Nem tudom h ez most igy mi



2018. jan. 14. 20:39
 1/8 anonim válasza:
91%
Biszexualitásnak nevezik.
2018. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Velem is volt hasonlo, mondjuk en a ferfi nogyogyaszomba szerettem bele ennyi idosen. O 40 volt, de en mindig is az idosebb, ferfiasabbakat szerettem, hiaba nem nezett ki olyan jol, nekem vonzo volt. Sajnos vokt egy komolyabb problemam, amiert sokat kellett jarnom, mutott is, de a talalkak alatt ami maganrendesen volt nagyon kedves es ovatos volt, ami ott nagyon jol esett. Nyilvan azert volt mert "gyerek" voltam komoly gonddal, es a vizsgalatok is fajtak sokszor a betegseg miatt stb de lanyoknak ez gyakran mashog jon le, foleg hogy az addigi barataim csak szexet akartak tolem, ilyen erdeklodo senki nem volt. Tudom ez nem jo valasz a kerdesedre, de velem is elofordult ilyen szintu vonzodas, hogy csak ra gondoltam egesz nap. Engem is hivott a doki dragamnak, amikor bogtem mert ugy feltem a mutettol, es megolelt. Lehet etikatlan egy orvostol, de ott akkor erre volt szuksegem
2018. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Drága szívem ezzel semmi probléma nincsen, nekem is volt már hogy a női tesi tanáromra ráizgultam, mikor mögláttam hogy a szertárban éppen öltözik gyorsan be is csuktam az ajtót de basszus úgy benedvesedtem hogy rohantam a lány wc-be megujjazni magam. Azóta tudom hogy bysex vagyok.

17/l

2018. jan. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak amolyan rajóngas,majd kinővőd.
2018. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az édesanyáddal vágyott kapcsolatod vetíted ki rá, az ilyesmi kaphat egy szexuális töltetet függetlenül attól, hogy édesanyáddal kapcsolatban nem olyan jellegű vágyaid vannak. Gyengéd, kedves, törődő, ahogy becézget, megölel... ilyen jellegű anyai szeretetre vágyhatsz legbelül.
2018. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sztem lehet benne vmi ebben az anyasban mert majdnem ugy torodik velem
2018. jan. 17. 22:50
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben, hidd el, ez nem szerelem. Csupán nagyon mélyen tisztelet és szereted. Talán még anyáskodik veled. Észrevette, hogy neked ez jó, és ha megtegeti, megteszi. Ne gondols túl, használnd ki, hogy van neked.
2018. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Pont most vagyok ugyanígy :( Ráadásul közöttünk csak 5 év van. Valahogy nem tudom megfogalmazni mit érzek és ez teljesen kikeszit :(
2018. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!