Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem. Állítólag én is neki, de még sem érzem azt,hogy közeledne pedig egyáltalán nem az a "felénk" típus

Igazából elég sűrűn találkozunk,mivel az illető az egyik unoka tesómnak az unoka tesója xd

Van mikor Facebookon rám ír beszélgetünk folyamatosan. Van mikor napokig le se sz@r...amikor az unoka tesomek találkozunk akkor elvagyunk beszélgetünk aztán megint semmi...pedig mindig mondja hogy fontos vagyok számára

És többet szeretne tőlem mint barátságot...de akkor miért nem keres? Miért akkor csak akkor beszélünk ha találkozunk? Vagy valójában nem is érdeklem? Szerintetek? Úgy össze vagyok zavarodva... :( Nincs akinem ezt elmondhatnám

Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni! Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2018. jan. 15. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg ujra h tenyleg akar-e vmit. Ha igen mondd neki, h tegyen is erte. Viszont ha te nem jelzel vissza akkor o se tudja hova rakni az egeszet. Ez persze eletkortol is fugg. Ne legyel pioca, mert az a fiuk nem birjak. De neha a lanyoknak kell megtenni az elso lepest. Remelem tudtam segiteni. Nem vagyok tul gyakorlott ebben, de szerintem a vak is latja itt a megoldast. Persze, mint mindig, az illeto nem latja, mert benne van.
2018. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül összejött a dolog?
2018. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!