Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Transzszexuális lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzszexuális lennék?

Figyelt kérdés
17 éves " meleg " srác vagyok, legalábbis eddig azt hittem (amit egyébként senki nem tud). 16 évesen beleszerettem sajnos egy hetero fiúba, ami mostanáig tart. Nah, de térjünk a lényegre. Amikor kisebb voltam, akkor nem babáztam nem hordtam lányos ruhákat. De most 2-3 hónapja úgy vagyok vele, hogy felvennék lányos ruhákat, sminkelném magam, rúzsoznám a szám szóval lennék " shemale ". Manikűrözni szoktam a körmeim. Néhány haver már megjegyezte, hogy lányosan viselkedem mostanában. Eléggé, sőt nagyon félek ettől a dologtól, mert én magam sem tudom, hogy most ez mi. Szerintetek Transzszexuális lennék? Normális válaszokat légyszi. Ha valamit még nem írtam le, amit tudni kellene még, akkor kérdezzétek meg és válaszolok.

2018. jan. 16. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
abból, hogy szerinted igen, de eddig nem volt ilyen, nem nagyon lehet biztosra mondani, de lehetséges.. igen
2018. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nem változott a mentalitásod valami hatására instabilabbá mint azelőtt? Velem is volt hasonló 16 évesen (ennyire nem volt erős), de csak átmenetileg, pár hónapig tartott, és az volt az oka, hogy nagyon instabillá váltam abban az időben, elmentem pszichológushoz (másik üggyel, az instabilitás kiváltójával), meggyógyultam és azóta teljesen normális vagyok, egy egyszerű szégyenfoltként élem meg, annyi volt a szerencsém, hogy senki sem tudott róla, akinek nem szabadott, így nem lettek bonyodalmak.
2018. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A transzszexualitás már kisgyerekkorban jelentkezik az öltözködési és viselkedési preferenciákban. Te csak egyszerűen a nemi hormonok hatása alá kerültél testileg és lelkileg is, ennek része a homoerotikus érzelmek jelentkezése és a crossdresszer megnyilvánulás.
2018. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell paráznom ugye? Majd elmúlik?
2018. jan. 16. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de tegyél érte, hogy elmúljon.
2018. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is menjek pszichológushoz? Vagy hogy? :/
2018. jan. 16. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell, de rosszat nem tesz. :)

Én azt tanácsolom, hogy jelölj ki magadnak egy "férfi ideát", amit el szeretnél érni, legalábbis nekem ez segített, kijelöltem a régi vikingeket magamnak és jelenleg arra törekszem, hogy olyan legyek mint ők, mindezt persze úgy, hogy nem vesztem el azt aki vagyok. Oh és törekedj az egészséges gondolkodásra, igaz hogy már beláttad, hogy a te jelenlegid az nem az, de meg is tudod változtatni. :) Esetleg meditálj, gondolkodj sokat, az sem gond ha közben elsírod magad vagy akárhogy meggyengülsz, ne szégyelld, a változás sosem könnyű, de higgy magadban és sikerülni fog! :) Sok sikert!

2018. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a bíztatást! :)
2018. jan. 17. 18:10
 9/9 anonim válasza:

jézusom, nehogy hallgass a 7-esre. vmi pszichológia okj-et végzett vagy vallásos tébolyult lehet. ennél rosszabb tanácsot nem lehet adni.


nekem anno pont az okozott súlyos depressziót, h rájöttem, h vonzódom a férfiakhoz és jólesik nőként viselkedni, aztán próbáltam elfojtani és férfiként viselkedni.

egyébként meg te tudhatod biztosan, hogy mi vagy.

2018. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!