Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek hogy jobb?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek hogy jobb? 16 éves vagyok, és a barátom állandóan azért panaszkodik, hogy ki vagyok festve.

Figyelt kérdés
én sem szeretem, csak azért festem ki magam, (minimálisan) hogy a pattanásokat kicsit eltuntessem. o azt mondja, nem csúnya az arcom, meg hogy e miatt tényleg ne fessem magam, ot nem zavarja. Csak kíváncsi lennék arra, ti hogy gondoljátok. koszi elore is a válaszokat
2018. jan. 17. 20:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
Ha zavar téged,akkor sminkelj. Miatta ne változtass.
2018. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a minimálisan sminkelt pattanásos arc ezerszer rosszabb a sminkeletlen pattanásos arctól.
2018. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A sminktől még rosszabb lesz a bőröd.
2018. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a minimálisat úgy értettem, hogy annyi smink, ami eltakarja endesen a pattanásokat, és szempillaspirál... semmi tus, meg eros rúzs vagy ilyesmi
2018. jan. 17. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem smink nélkül is szép lehetsz, így felesleges.
2018. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked fertőtlenítésre van szükséged, nem eltakarásra!
2018. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Almasret ***** válasza:

Csak hogy legyen egy normális válasz...


Ha rendesen ápolod és tisztítod a bőrödet sminkelés előtt is után akkor szerintem nyugodtan. Nekem is meg esik, hogy néha megjelenik pár pattanás az arcomon, kinyomom és rakok rá egy kis korrektort, ezzel semmi gond nincsen.

2018. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azert mondja, mert smink nelkul is szep vagy/annak lat, szoval a szemeben folosleges.:)

Amielott szingli voltam en napi szinten sminkeltem magam, baromi sokat. Majd jott a nyar, osszejottem baratommal es szeptember ota mar kb semmit sem hordok, max ha talalkozok egy baratnommel vagy valami

2018. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A smink blokkolja a rengeteg kis lukacskát a bőrödön, ergo segít a ragya előállításában. Arról nem beszélve, hogy többszáz vegyszert kensz magadra minden egyes alkalommal.
2018. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hé, ez nagyon szuper dolog! Büszke lehet, hogy egy olyan érett barátod van, aki nem akad fenn a bőrproblémákon. A szeretetet nem érdekli az ilyesmi. :) Beszéljétek meg a dolgot, hogy tényleg tetszel-e neki így. Minden rendben lesz!
2018. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!