Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy "lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy "lányok kedvence", helyes, vagány fiúnak megtetszhet egy olyan lány aki inkább visszahúzódó és introvertalt?

Figyelt kérdés

Az ilyen fiúk észre sem szokták venni az ilyen lányokat vagy igen?Látnak az ilyen vagány srácok valamilyen küldetést úgymond hogy küzdeni akarnak a lányért?Vagy a csajok kedvence fiúk csak a rossz lanyokat szeretik úgymond?xd

Vagyis a középpontban lévő modell külsejű felszínes hisztis lányokat szeretik?



2018. jan. 25. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Engem is érdekel:) De ahogy észrevettem, mindig a középpontban lévő lányokkal vannak jóban, pedig a csendesebbekkel is szerintem ugyanúgy kijönnének:)
2018. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát én is ebben remenykedek de nem tudom:/

Lehet hogy velük baratkoznak de másra vágynak párkapcsolatok terén vagy ilyesmi de nemtudom...

2018. jan. 25. 14:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek a fiúk tapasztalatból mondom, minden lányt észrevesznek, akik jól néznek ki valamennyire, és rászállnak, mert az hiszik k**va, de a "menő" csajokról meg egyszerűen csak tudják ezt az információt. Sztem tegyél le róla, ezek akkora bunkók, hogy csak csalódnál bennük. Tisztelet a kivételnek.
2018. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem párkapcsolatot szeretnének... De attól is függ, hogy milyen korosztály ;)
2018. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3 és #4 voltam.
2018. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
14-15
2018. jan. 25. 15:18
 7/14 A kérdező kommentje:
És azzal a sráccal aki nekem tetszik azzal kb ez van és nyilván én vagyok az introvertált visszahúzódó csaj akit említettem,lehet egy suliba fogunk járni
2018. jan. 25. 15:23
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Sziasztok 😊 na most így elég menőn hangzik, de úgysem ismerjük egymást és higyjétek el nincs is miért most hazudnom. A nők 90% ának, bejövök. Igazi rosszfiús külső, kidolgozott test, tetoválások, persze szépek és tűrhető mértékben. Na ezt így elég gáz leírni 🤣🤣 de a lényeg, hogy valóban megnézem az összes nőt aki kicsit is jobban néz ki és ők is engem... viszont szeretem a visszahúzódobb lányokat is, sőt normális kapcsolatra csakis ilyen lányt választok mint ezt tettem már 8éve és lettem édesapa is. Szép napot a hölgyeknek!
2018. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ne az ilyen csírákkal foglalkozzatok már.Összejöttök megdug párszor otthagy titeket majd sirtok hogy nincs normális srác.
2018. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Az osztályba tavaly jött egy srác akibe első látásra beleszerettem. Kiderült hogy ő is ilyen menő, a lányok kedvence. Én még ilyen csendes visszahúzódó lány vagyok. Azt mondta hogy szerelmes belém. Egy ideig olyan volt mintha járnánk. Úgy viselkedett, azt mondta meg én is. Igaz nem beszéltük meg. Aztán kiderült hogy csak viccelt hogy szerelmes belém, becsapott. Még mindig úgy viselkedik mintha szeretne , közbe több lánynak is udvarol.

Szerintem nem jó ötlet ilyen fiúval kezdeni.

2018. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!