Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 körül fiúk! Ti akarjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 körül fiúk! Ti akarjátok már a szexet?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert a barátom várni szeretnee..és kíváncsi vagyok ti hogy vagytok vele.

2018. jan. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A "fütyije" szeretné, az agya, ha egy kicsit is van, tudja, hogy ezt még nem kell megtennie most. Picit vagyok idősebb, de még most sem érzem magam kész a sexre, mivel még nem volt olyan lány, akivel igazából megtenném. 17/f
2018. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
#1 végre egy normális fiú a mai világban!
2018. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én 16 éves vagyok 14 évesen veszítettem el. Kb pont akkoriban kezdett él érdekelni tényleg a szex és akkor lett barátnőm is. DE nem érdemes elsietni semmit.
2018. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A tobbseguk akarja, nem is kicsit, de ha normalisak, visszafogjak magukat meg par evig.
2018. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves is vagy?
2018. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs barátnőm. Akarni nem tudom biztosan akarom-e mivel még nem volt részem ilyesmiben ezért igazából csak érdekel milyen lehet. 14F
2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Palágyi válasza:
Én 15 vagyok. Ha lenne rá alkalmas ember lehet hogy megtennénk ha ő is akarja, csak azon gondolkozom, hogy ebben a korban 12-15 cm-es farokkal mennyire zavaró a feleknek? Ti nem féltetek attól hogy a csajnak nem fog tetszeni? Holott tok normális hogy még nem óriási, mivel még fejlődünk.
2018. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dani4786455 válasza:
Megállapították, hogy azok, akik a házasság előtt elveszítik a szüzességüket, azoknak a házasságoknak a nagy rése válás. Úgyhogy nem érdekel mit mondanak az osztálytársaim, az én értékrendem része, hogy majd csak házasságban. 15/F
2018. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!