Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jön be egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Szóval külsőleg 182cm magas vagyok és izmosabb testalkatú (90kg). Szokták mondani hogy nem nézek ki rosszul de én átlagosnak tartom magam. ( Ha valakit érdekel privibe küldök képet) Belsőleg normális srácnak tartom magam. Bárkivel el tudok beszélgetni, illetve sokszor szoktam segíteni a barátaimnak ha problémájuk van megoldani. Segítőkész vagyok ha valakinek problémája van szívesen meghallgatom. Bár akik nem ismernek csak látásból azoknak nagyképűnek tűnhetek, de csak azért mert nem vagyok egy vissza fogott ember és szeretem hallatni a hangom :D Szóval lányok nektek bejönne egy ilyen srác? 17/f

2018. jan. 27. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kevés infó. De ezek alapján igen.
2018. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint az első. :D Bár én képet elfogadok. :D 16
2018. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tul sok info, de ezek alapjan igen:D Kuldhetsz kepet is, ha gondolod
2018. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetne kicsit több infó. :)

Kép nekem is jöhet.

17/L

2018. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés, de ezek bejönnek, szóval küldhetsz képet:)
2018. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!