Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel sokat írogattunk,még mindig írunk csak 2napos szüneteket tart..aztán amikor én tartottam 2napos szünetet akkor megszólt hogy jó sokára írtam vissza.Valamiért eléggé tetszik hiába tud néha nagyon tapló lenni...Az lenne a kérdésem hogy hogyan édesgetnétek vissza a helyembe vagy hogyan tennétek féltékennyé?

Nekem ez eléggé fontos szóval az olyanokkal hogy felejtsem el..inkább kíméljetek.



2018. jan. 28. 21:48
 1/4 anonim válasza:
69%

Ha "eléggé tetszik" miért akarsz neki rosszat, meg kicseszni vele?

Már attól sokkal gyökérebb vagy mint ő hogy ez megfordult a fejedben.

2018. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig a taplokra akadnak ra a lanyok. tapasztalatbol tudom, enis az vagyok, tudom hogy mondtad hogy ne irjuk hogy felejtsd el de majd amikor nem lesz belole semmi akkor majd rajossz miert mondtam hogy felejtsd el :') amugy nem sok eselyed van a dologra, en is probaltam mar figyelmet kelteni ilyenekben, de kvanehez. a feltekennye tevest viszont felejtsd el, vagy csinald, de ne csodalkozz ha leszarja vagy szarul sul el es megbantasz egy masik fiut
2018. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.válaszoló. Köszönöm az őszinteséget,így hogy kifejtetted..belátom hogy igazad van.Ha legközelebb esetleg ír akkor megkérdezem hogy mire jó neki hogy ekkora szüneteket hagy és utána hagyom a fenébe.Köszönöm <3
2018. jan. 29. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs mit, orulok hogy segithettem, es remelem bejon, ez jo hogy megmondod neki, az oszinteseggel sosincs baj :)
2018. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!