Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jön be ha egy fiú boxol?

Figyelt kérdés
Én most 13 éves vagyok lassacskán egy éve boxolok mennyire jön az be egy lánynak?
2018. jan. 29. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki mit sportol. Vagy te mások miatt teszed amit teszel?
2018. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előny. Legalább megtudod védeni.
2018. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán hoz lázba, de biztos vannak lányok, akiknek tetszik. Egyébként, szerintem inkább magad miatt sportolj, és ne azért, hogy tapadjanak rád a csajok, de ez a te dolgod.
2018. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom is boxol, persze csak hobbi szinten. Emlékszek, a kapcsolatunk elején nehezen akarta elmondani, hátha furcsának találom, hogy "püföl egy zsákot". Igazából engem nem vonz egy férfiban különösebben az, ha boxol, vagy bármi mást sportol, párom "értékén" se rontott vagy javított ez a szememben. Ne azért boxolj, mert a lányoknak bejön vagy nem jön be, hanem azért, mert szereted csinálni
2018. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!