Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltem egy lánnyal már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem egy lánnyal már egyszer, aki tetszik nekem, de akkor elrontottam legközelebb ha beszélek vele miket mondjak neki illetve főleg mikkel kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem a városból ahol lakok. És beszéltem a múltkor vele, de ott hagytak! Bár ez jobban inkább a barátnője hibája lehet. Aki nekem nem tetszik. Mégis ő talált ki valami ki fogást, az aki nekem tetszik meg ment utána! Viszont az a csaj beszélt meg kérdezett többet aki nekem nem tetszet,a nekem tetsző meg 1-2 szavas válaszokat adott, na és ez mégis mit jelenthet?! Igazándiból a lényeg az, hogy valószínüleg azért hagytak ott mert akkor nem voltam elég magabiztos, de már azóta beszéltem egy másik lánnyal és azzal már magabiztosabb voltam, de ő annyira nem tetszik! Na mind1 az a lényeg, hogy addig jutottam el a csajoknál, hogy mennyi idősek,hova valósiak na meg melyik suliba járnak? Utána vagy 10 másodpercig kínos csend lett, utána röktön a nekem nem tetsző csaj mondta, hogy beszélniük kel az egyik barátnőjükkel vagy valami ilyesmit, aztán ott hagytak! És most egy kicsit piszkálja a csőrömet az, hogy legközelebb ne, hogy ne akarjon velem szóba állni vagy valami ilyesmi,azért mert akkor nem voltam elég maga biztos,vagy ne, hogy magabiztosság hiányosnak gondoljon és azért ne akarjon velem beszélni ,vagy stb!

Nos, ha legközelebb beszélnék vele, és lehet emlékezne rám. Akkor, ha már az iskolát,a korát és a várost megkérdeztem. Akkor legközelebb mivel vagy mikkel kezdjem el a beszélgetést? Mert ugyanezekkel azért nem kezdeném el mert valószínűleg emlékszik rám, és akkor meg azért hagyna ott mert meg kérdezem tőle ugyanazokat, meg hülyének is nézne! Ha hülyének nem is akkor meg azt gondolná, hogy nem vagyok egy profi csajozos típus! Miket mondjak neki legközelebb?


2018. febr. 3. 17:18
 1/5 anonim válasza:
100%
A legrosszabb helyre sikerült kiraknod ezt a kérdést barátom.
2018. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már másodszórra :((((!
2018. febr. 3. 17:20
 3/5 anonim válasza:

Amúgy nem olvastam végig, de a legjobb dolog ha hagyod hogy ő beszéljen. Véleményed elmondod neki a dolgokról amiről épp mesél (persze midnig neki legyen igaza) és ilyen egyszerűek a nők.

Első voltam csak rossz erzés hogy nem segít senki :D

2018. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
beszélhetnél neki pl a gtx 1070-ről.aztán az is lehet h gamer a csaj.
2018. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdezd meg milyen gépe van és ne röhögd ki ha valami gatyi tápja van.
2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!