Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 15 évesen egy 23...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 15 évesen egy 23 éves "férfi" tetszik?

Figyelt kérdés
Nem a kora, pénze, vagy a vágyak vonzanak hozzá, hanem ő maga. A személyisége. Szerintem még lehet is belőle valami, de félek, hogy lenéznének emiatt. Őt is és engem is egyaránt.

2018. febr. 4. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Normális.

Szard már le, hogy ki mit gondol. Foglalkozzanak a saját dolgukkal. A lényeg a boldogságod, nem mások véleménye.

Hajrá :)

2018. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

" Szerintem még lehet is belőle valami."

Nem. Senki nem fog összejönni 23 évesen egy kislánnyal. A férfinek nő kell, a kislány pedig a fiúknak.

2018. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy tetszik, az normális a korodban. Mások színészbe, focistába, akárkibe is belezúgnak. Persze, csupán plátói marad a dolog, amíg nem jön a FIÚ, aki mindent visz.
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Imádom ezt a xard le, ki mit gondol dumát. Attól,hogy lexarja, még ugyanúgy abnormális a dolog és egészséges férfi nem fog összejönni egy kislánnyal, még akkor sem, ha lexarja mások véleményét... :) Felnőtt ember egy gyerekkel sosem lesz egyenrangú. Élettapasztalat, egzisztencia, intelligencia, bármi nemű felnőtt dolog hol van megy egy gyerekben ? Sehol.

Mi kell egy párkapcsolathoz? EGYENRANGÚSÁG! És itt hol van az egyenrangúság? Sehol...

2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) Egyelőre hagyom, és ha 2 év múlva bepróbálkoznék? :( vagy most is megérné?
2018. febr. 4. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

#5: Két évig még biztos szingli lesz a kedvedért.

Engedd már el ezt a dolgot és keress korod belit. Ez a pasi után kaparás alapból gáz.

2018. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó ilyen válaszokat nem tűrök el. Törődj a magad dolgával, ha nem tudsz a kérdésemre normális választ adni. Sehol nem kértem, hogy kritizálj meg, úgyhogy légyszíves takarodj el innen minél hamarabb, és többet ne írj a kérdésem alá.
2018. febr. 4. 21:56
 8/19 anonim ***** válasza:

#4 egyetértek. egy jól működő kapcsolat alapja, hogy a felek egyenrangúak, különben alá-fölérendelt kapcsolat alakul ki, ami hosszú távon egyik félnek sem jó. egy 15 éves most kezdte a középiskolát, egy 23 éves vagy dolgozik, vagy egyetemre jár. teljesen különböző életetek van, különböző problémákkal és különböző fontossági sorrenddel.

persze az, hgy tetszik, normális. nem hiszem hogy sok tinilány van, aki ne lett volna szerelmes egy színészbe vagy egy énekesbe. ezek plátói szerelmek. a tiéd is az

2018. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Hogy tetcik az teljesen normális, de az hogy be is akarsz nála próbálkizni az már kevésbé

Feljesd el

2018. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
73%
15 évesen jöttem össze a barátommal, aki akkor 26 volt. Másfél éve együtt vagyunk, és minden teljesen jó, a barátaink azt mondják olyanok vagyunk mint két tojás. Ne hallgass másokra, de arra vigyázz a férfi ne használjon ki.
2018. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!