Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam egy fiúnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy fiúnak, hogy tetszik nekem. Úgy éreztem, nem viszonozza, de folyton néz, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Múlt héten félrehívtam egy fiút, és finoman elmondtam neki, hogy tetszik nekem. Nagyon meglepődött. Egy általános iskolába jártunk, így valamennyire ismerjük egymást, habár nem vagyunk különösebben közeli viszonyban. Annyit mondott csak, hogy "Hát rendben, erre nem számítottam", plusz mintha kicsit még olyan csalódott arca is lett volna. Eléggé szíven ütött, habár nem tudom mit lehetett volna erre reagálni. Utána két napig került, azóta viszont állandóan bámul. De úgy igaziból, látótávolságba kerülök, rögtön felemeli a fejét, és ameddig nem nézek oda, addug bámul. Én próbálom kerülni a szemkontaktust, de azért lopva, ha odapillantok, elkapja a tekintetét. Múltkor még úgy látványosan végig is mért. De ha tetszenék neki, lépne, nem? Akkor miért csinálja ezt?

Én tizedikes vagyok, ő tizenegy, ha ez lényeges.


2018. febr. 5. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gyáva :/
2018. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az elején meglepte az tuti a reakciójából, aztán átgondolta és rájött h bejössz neki. (ha eddig nem is tudatosult benne)

Ahogy az előttem lévő válaszoló is írta gyáva a tag.

Te megtetted a lépést és most neki kell az nem elég amit most tesz.

Ha nem tesz semmit és ez így folytatódik még jó pár napig simán kezdj el vele dumálni akár messengeren és vagy élőben aztán csak csak felbátorodik, illetve még hagyhatod is aztán jön majd más képbe.

2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, először is gratula a bátorságodért, kevesen mernek szerelmet vallani, én őszintén csodállak.

Mivel nem ismerjük a fiú személyiségét, meg úgy általában a teljes szituációt és a múltatokat, sok oka lehet a srác viselkedésének. Lehet, hogy tényleg csak könnyen jön zavarba, és nem mer lépni. Az is lehet, hogy még mindig nem hiszi el, amit mondtál neki és

a) tudja egy barátjáról, hogy tetszel neki, és ezért csalódhatott, mikor elmondtad, hogy kedveled

b) komolyabban elgondolkodott a dolgon, és lehet, hogy viszonozná az érzéseidet, de túl teszetosza hozzá

c) szimplán nem fér a fejébe, amit mondtál neki. Lehet, hogy még soha senki sem vallott neki szerelmet, biztosan simogatja az egóját, hogy valami megfogott téged a személyében, és próbálja megérteni, hogy miért. Elvégre, egy vallomás mindenkinek hízelgő lenne, legalább is szerintem.

Mivel az első nagy lépést már megtetted, szerintem nem okozhat gondot az, hogy megkérdezed tőle, hogy miért bámul folyamatosan. Ha igazán érdekel, hogy miért viselkedik így, szerintem a vallomás után már ez lehet a legkevesebb, amit kérdezhetsz tőle.

Egy jó tanács: előtte szerintem érdemes konzultálnod a barátnőiddel, hátha csak félreértelmezted, és mégsem bámul annyira feltűnően vagy olyan sokszor.

Sok sikert! :)

2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

d) meglepte a vallomásod, de végül lassan csak ráébredt, hogy kihasználhatja a helyzetet, de nem mer lépni, mert annyira nem gátlástalan, hogy csakúgy eljátszadozzon Veled

gimis srác ismerőseimből kiindulva sajnos ez is előfordulhat, de reméljük a legjobbakat :D

2018. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán beszari.
2018. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!