Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezen a képen látható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezen a képen látható harmadik lány testalkata mennyire vonzó a számotokra?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 6. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Gondolom most teljesen feleslegesen írom azt, hogy nem kérek privátokat, mert egyesek úgyis írni fognak majd Nekem, igaz?


Egyébként rájöttem, hogy nem ez a legjobb kép. Nekem mégcsak mellem sincs, ennek a lánynak pedig jól látható. De amúgy a többi stimmel.

2018. febr. 6. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen.Ez az én véleményem 16/f
2018. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen jó, vékony, tetszetős alkat.

A melleidet meg ne szégyelld, a kicsi mellek aranyosak szerintem.

2018. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Én popsi párti vagyok!:)

Didkókból sportos.

Egyik legjobb haveromnak pont ilyen típusú csaja van.

Legyél magabiztos. Minden ember más és mindenkinek más az ízlése!

Semmi gond nincs az alakoddal.

Ha nem vagy megelégedve a cickóiddal (TE és nem a harmadik xy aki csak kritizál!) és JÓL át gondoltad és természetesen itt azt értem h elég idős vagy ilyen döntéshez akkor már erre is van megoldás.

2018. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem jön be annyira, a 2.-nak szerintem szebb az alakja. Ez persze nem jelenti azt hogy nem jönnék össze egy ilyen alkatú lánnyal, mert lehet hogy a személyisége megfog, stb.
2018. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést gyakorlatilag értelmetlen feltenned, hiszen mindenkinek más tetszik, mindenkinek más lehet a vonzó, a nőies vagy éppen szexis alkat. Ha e kérdésedre pont 3-4-5 olyan srác válaszol, aki a hatalmas fenékre a hurkákra és ordenáré nagy mellekre bukik, akkor az kicsinálja az önizalmadat, és azt fogod gondolni, hogy te csúnya vagy, hiszen azt válaszolták neked itt, hogy nem vonzó az alkatod.


Szóvalo ez egyáltalán ne legyen mérvadó, és hidd el nekem, hogy a legkevésbbé sem számít a mellméreted senkinek. Hidd el, hogy nem úgy vagyunk összrakva, hogy meglátunk két nagy mellet és ráállunk mint a hőkövetőrakéta. A kisugárzás a fontos elsőroban.


Én pl megbolondulok a kifejezetten aprócska ciciktől, számomra iszonyúan szexi és izgató. Más meg ezt fel sem fogja mert más az ízlése.


Egy szó, mint száz, don't fos Jól nézel ki, és ha van önbizalmad, kedves vagy és értelmes, akkor bárkit megkaphatsz!

2018. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Bal vagy jobb oldalról nézve.Nincs vele baj de pár kiló elférne.egyébként meg a privátot,persze nem mindenki,de tiszteletből teszik ha esetleg nem tetszene amit olvasnál,azt más ne lássa.De én azt mondom hogy magasra helyezted magad a sorba.Ha leszállsz majd,elfogadod azt is ha 100 kg lennél.Hisz a legfontosabb dolog az hogy ne légy beteg.szia
2018. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Semmi hús nincs rajta. (gyk: hús = hús, nem háj)
2018. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#8 semmi hús nincs rajta :D pont az a jó. Max a fenekén meg a mellén és ennyi, ráadásul nekik pont jó alakjuk van. De igen én nekem mind a 4 tipusú bejön. 16/f
2018. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jöhet 😉
2022. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!