Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem egyik lányt, aki nagyon csinos, de nem tudom megszólítani. Mindig elhatarozom hogy megszólítom, de amikor észreveszem elfordulok. Talán azért mert nem tudom megszólítani minél. Szóval mi az a szöveg ami szerintetek nem rámenős, és örülnétek ha ezzel szólítanak meg titeket egy srác? Pl. "Szia, nemrég felfigyeltem rád, mert szerintem te egy nagyon csinos lány vagy és szívesen megismernélek." Ez szerintetek nem túl rámenős, ti örülnétek ha valaki így szólítana meg titeket, mit reagál azok rá? A válaszokat előre is köszi 😊, légyszi életkort írjatok.

16/F



2018. febr. 7. 23:51
 1/6 Krecc15 ***** válasza:
100%
Tesó csak lazába,nem kell rágörcsölni,menj oda hozzá,tudd meg mi iránt érdeklődik,viccelődj(de ne béna fa vicceket mondj),dumáljatok és célozgass arra hogy bejön neked,legyél jófej és add magadat,csak ne idegeskedj,a jányoknak van olyan érzékük mint a cicáknak h megérzik mikor görcsölsz xdd Röviden ennyi,ha normális vagy,van humorérzéked és tudsz bókolni bármi összejön,csak ne fordulj el legközelebb,nézz mélyen és magabiztosan a szemébe lehetőleg ne egy idegbeteg arccal,mosolyogj :))))
2018. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krecc15 ***** válasza:
60%
Ja és 16-F kimaradt xD
2018. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Helló! Szerintem nem olyan rosz szöveg. Ha nekem mondana valaki ilyet akkor persze, hogy örülnék neki! Csak az a lényeg, hogy önmagadat ad! Sok szerencsét! Remélem, hogy segíthettem!;)

16/L

2018. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előszőr heccel egy picit. Viccelődj vele, hogy elpiruljon. De csak finoman! Ha jól csinálod akarva-akaratlanul is tetszeni fogsz neki. Onnan pedig jön minden magától. Vagyis én így tudnám lányként elképzelni ezt a szituációt.

17

2018. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hecceld
2018. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. febr. 8. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!