Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Sokszor szoktam próbálkozni de sosem sikerül

Szerintem nem vagyok olyan ronda és hat dagadt se

Mindig csak az elutasítást kapom

Valaki volt ilyen helyzetben? 17F

[link] Egy kép rólam :)



2018. febr. 15. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, az egész korosztályodat ez a kérdéskör mozgat meg, és a legtöbb fiatal nem találja még meg 10-en évesen a párját. Nem is kell még. Kóstolgatjátok egymást, kinek jobban megy, kinek kevésbé. Ezeket a külsőségeknek és az önbizalomnak lehet kizárólag még köszönni. Később ahogy cseperedtek, rájöttök (már amennyiben a nevelés -ha van- eléri célját) a valódi igaz értékek nem a külsőségekben vannak, ezáltal majdnem minden ember nagyjából belátja mi a lényeges, az annál okosabbak tudni is fogják miért lényeges az, ami, és ennek megfelelően a világképed is változik. Innentől kezdve a párkapcsolat keresés is ennek tengelyén mozog majd, ami adott esetben igazából könnyű.

Amíg az ember még önmagát keresi, nem biztos hogy tudja, maga mellé kit akar. Ezért oly nehéz, a ti generációtoknak bárkit is igazán (meg)találni. :)

2018. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

17 vagy még csak, nem vagy lemaradva semmiről.

Ilyenkor még a legtöbb embernek nem igazán van önismerete, nincs vele tisztában, hogy milyen párt is keres maga mellé tulajdonképpen.

Abszolút nem nézel ki rosszul a fotó alapján, emiatt ne aggódj.

Azon kívül pedig nem sokat tudunk rólad, hogy tudjunk válaszolni érdemben :D

23/L

2018. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyu, a kép alapján (de csak a kép alapján) jól nézel ki. De, az is sokat számít, hogy egy külsőhöz milyen belső tulajdonságok társulnak. Mennyire vagy határozott, kezdeményező, magadba forduló stb. Ezeknek a tini csajoknak a nagypofájú vagány jön be főleg, hiába tagadják, ők is nőből vannak és a nők 90% ilyen korban is a domináns hímet akarja. (Nem a bunkó primitív nagyarcút, hanem a határozott vezértípusút).


Az, hogy egy 17 éves miért nem talál párt magának, tök egyszerű oka van. Mert még fiatal korosztály, aki csapong jobbról balra, nem tudja mit akar, és a korosztályod kb. 90%-a a "járunk egy hónapig" szabályt erősíti, vagy még azt sem. Ilyen fiatalon is azért szakítgatnak egymással olyan sűrűn és adnak esélyt minden jöttmentnek, mert nincs kiforrott egyéniségük, vagyis nem tudják, mit akarnak és ezért mindenbe belekapnak. Na, ebbe a korosztályba tartozol te is.

2018. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ez nem labdajáték, hogy megszerzem.. 17 évesen még ott van a tojáshéjj a fenekeden, bocs. 30 vagyok, szintén egyedül, és még se kesergek. Nem mondom hogy nem vágyom már egy komoly kapcsolatra, de van aki sokkal később találja meg az igazit.


F.

2018. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

XD Hát te hülye vagy. Jól nézel ki.

Milyen lányoknál próbálkozol?

2018. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Még fiatal vagy és tapasztalatlan. Idővel majd belejösz! Nincs semmi baj a külsőddel, aranyos vagy.


31N

2018. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az egyik probléma, hogy nem nézel ki 17-nek. Inkább 14.

A másik, hogy a korban hozzád illő lànyok épp a 40-es vén pötsökkel shoppingolnak, aztán hazafelé a kocsiban van egy kis cumi.

2018. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát az attól függ próbálom a kedvesebb nem csak a pénzre menő lányokat keresni

Belsőnek kedves aranyos vagyok és baromira empatikus

Igazából sosem volt akkora onbizalmam amire vagyok mindig azt hiszem el fogom rontani nem úgy megy stb

De eddig csak olyan lányokat sikerült megismernem akik vagy pénzre mentek vagy olyan bunkók voltak h az első kanyarban abbahagytam velük az egész kezdődő valamit

Ennyi :D

2018. febr. 15. 14:50
 9/12 A kérdező kommentje:
És igen baromira nem nézek ki 17nek sok ember mondja te biztos 14vagy aztán meglepődnek mikor megmutatom a jogsimat(nem azért mert fel akarok vágni vele csak h megmutassam azt hogy tenyleg 17 vagyok :D)
2018. febr. 15. 14:53
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja és az lemaradt hogy nem nagyon szeretek járni bulikba

A haverokkal szoktam néha napján egy két sört,cidert meginni

Nekem ez a buli, nem az h ott a sok idiótát kerülgetem

2018. febr. 15. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!