Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom felhúzza magát játék közben?

Figyelt kérdés
Rendszeresen beszélgetünk és tudom, hogy közben ideges, de kedves szavakkal nem tudom mennyire hatásos. Komolyan aggódom érte, ha meg hozzá tudok érni akkor meg nem tudom, néhány puszitól vagy valamitől lenyugszik-e. Mit kellene mondanom vagy tennem? Van erre valami megoldás? Esetleg varázsszavak, bármi :D

2018. febr. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek LoL-ozni. Ott olyan idegbajt kap hogy majd pszichiátrián kell majd kezelni. :D

Egyébként meg semmit ne csinálj. A CS:GO egy f*ckin' toxic játék. Szerezz neki egy full teamet, vagy MIX-eljetek. (10 ember (mondjuk barát) 5v5-ben tolva.)

2018. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kezd ideges lenni játék közbe menj be az asztal alá és sz*pd le:D
2018. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm, már játszottunk úgy, csak az nem mindig kivitelezhető.

A második egy remek ötlet :D csak három évet kell várnom,hogy meg is történjen

2018. febr. 18. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

3 évet??

Merthogy?

2018. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezen nem tudsz segíteni, Ő ilyen mentalitású.

Haverom is ilyen. Mindegy mivel játszik, a legkisebb stressz helyzetben is idegbajt kap.

2018. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!