Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az hogy meg egyszer sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az hogy meg egyszer sem volt pasim es meg sose tetszet egy fium sem?

Figyelt kérdés
13eves vagyok es meg egyszer sem volt pasim es meg sose tetszet senki. A baratnoimnek mind volt mar pasijuk vagy eppen van pasijuk, meg a kisebb baratnoimnek is akik 1-2evvel fiatalabbak nalam azoknam is volt/van pasijuk. Ez ciki?

2018. febr. 19. 21:14
 1/9 anonim válasza:
61%
Szeretnél egyet programozni magadnak?
2018. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyrészt rosz kategória , másrészt az inkább a ciki, hogy ilyen fiatalon ez a legnagyobb problémád...
2018. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki,de ha bejelented a barátnőid pasijait a rendőrségen,jó eséllyel leültetik őket pedofília bűntett elkövetése miatt.

Abban az esetben,ha ezek az általad említett hímnemű egyedek hasonló korúak mint Te,akkor azok még nem pasik,hanem csak egyszerűen olyan gyerekek,mint amilyen Te is vagy.

2018. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fiúd legyen, olyan, aki nem csak a barátod, ahhoz még fiatal vagy.


Pasid meg, sose legyen!!


A francia, pályaudvaron strichelő k.u.r.v.á.k hívták így az alkalmi kuncsaftjaikat. Az elnevezés a francia passenger (utazó) szó rövidítése, egyébként.

2018. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
még 1 év és csinálhatunk vmi szűzhártyaszaggató "programot" közösen :DDDD
2018. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Imádom, amikor egy hülye okoskodik. :D
2018. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Leszek a pasid. Írj
2018. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szánalom, mármint nem te kérdező, a válaszok 1/3-a, szóval nem, nem ciki. Az ilyen kapcsolatok 11-13 évesen nem az a hű de komoly kapcsolat. Ritka ha valaki tényleg úgy, mert ennyi idősen fiú és lány is éretlen. Szerintem nagyobb ciki ha ennyi idősen van valakije valakinek.


Ui.: saját vélemény, senkibe nem akarok bele kötni, általánosítás ellenére van kivétel és nem mindig igazság az amit írtam, de ez a véleményem.

2018. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért lenne ciki? Én is 13éves(13 és fél pontosabban) vagyok, fiúm még sohasem volt. És még nem is lesz egy darabig, mivel a 6osztályosnak hála csak +9.es fiúk tetszettek, azokat meg általában nem érdekel egy 7.es, hiába nézek ki 9.esnek, már csak puszta tartásból nem környékezne meg egy +10.es egy 7.est, sztem. Amúgy meg a barátnôidnek vszeg nem lesz hosszúéletû kapcsolata, a környezetembôl következtetve. Amúgy meg ne erôltesd magadra h tetszen meg XY, mert amúgy "ciki" ha nem tetszik senki. Ha megtetszik vki akkor megtetszik,függetlenül attól, hány éves vagy. Nyugi, az sem jobb ha már tetszett vagy 3fiú, de az összes leragadt plátóiban... inkább élvezd ki hogy ilyen szerencsés vagy h 13évesen nem vágyógysz reménytelenül egy fiú iráng, és törôdj magaddal, hogy a késôbbiekben a lehetô legjobb önismerettel vágjál bele egy kapcsolatba, egy fiúval aki tényleg tetszik.
2018. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!