Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szoval..van egy fiu aki nagyon tetszik nekem,es azt vettem eszre hogy en is bejovok neki..de hogy elorol kezdjem a sztorit..pont valentinnap volt,mondom beugrok a boltba veszek csokit,toltsuk maganyosan..bementem es ott volt a srac,kiderult hogy ott diakmelozik..mar nagyon sokszor talalkoztunk..de ez mas volt.Olyan..nem tudom😁utanna probaltam kicsit tobbszor jarni oda csak hogy talalkozhassunk..o is nez engem,en is ot..meg visszahallottam hogy szerinte en szep vagyok meg ilyenek..o 17 eves,en meg 14..nem tudom mit csinaljak nagyon tetszik nekem..kedves,helyes,aranyos..a korkulonbseg masok szerint sok..nem tudom.

Szoval,szerintetek bejovok neki?Es mit csinaljak hogy felfigyeljen ram?Probaljak kezdemenyezni,beszelgessek vele?


2018. febr. 19. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok a korkülönbség, de nem szerintem még nem gondol rólad semmit. Menj oda hozzá, hogy minden megváltozzon ;)
2018. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetsszel neki.
2018. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!