Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Egyik nap beszéltem egy barátommal (aki fiú) és azt mondta, sok lány barátja nem engedi neki, hogy megölelje, mert valamiért undorodik tőle, vagy nem tudja.

Fiúk, ez mennyire igaz?



2018. febr. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudhatjuk, hogy tényleg azért nem ölelkeznek, mert undorodnak tőle. Nem ismerjük sem a fiút, sem azt a sok lány barátot.
2018. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lány vagyok, es ugyan nincs sok fiú ismerősöm de én nekem sose jutott eszembe h azert nem ölelném meg őket mert undoromdom tőle, hiyzen ha undorodom tőle akk én nem is barátkozom vele. Igaz viyzont h kb a fiu isnerőseim közül kettot szoktam csak megölelni de azért mert nálam az azt jelenti h igazán a bizalmamba fogadtam őket. Viszont én egyikőjüknél meg sokan másoknál látom így kivülről h a fiu van zavarban...és akk mit gondoljon az ember...h nem akarja h így lássanak minket, ő ugy gondolja nwm ien szoros a kapcsolatunk stb... Szval én ink azt latom h a fiuk jönnek zavarba én különbwn szívesen ölelgetem őket ha a barátaim.
2018. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!