Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek mi szamit: fenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek mi szamit: fenek vagy mell?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Számomra egyik se fontos annyira, inkább az arcot és az összképet nézem meg, ha a külsőségről beszélünk. De ha nagyon választanom kéne az általad említettek közül, akkor inkább a mellet választanám (nem túl nagy, nem túl kicsi, formás, feszes ami az esetem). 22/f
2018. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
AGY de mivel az nincs marad a segg meg mell.
2018. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se, nekem a viselkedés, én 181 Cm-es fiú vagyok, 16 éves, és tetszik egy 150 cm körüli lány, közepes testalkatú, én pedig mackós vagyok. Szóval a külső nem fog nekem határokat szabni, ha van belső, ami tetszik nekem. :)
2018. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenék.
2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Belső ami nagyon számít, külsőre meg az arc 😊
2018. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A mell ezerszer fontosabb, hogy az legyen szép nagy, minél nagyobb, de ugyanakkor természetes is, nem szilikon.
2018. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai átlagcsajoknak egyik sincs, vagy ha igen, nem igazi.... és mégis kiteszik.


Adom az előttem szólót, aki szerint nincs agy. Teljes mértékben igaza van.

2018. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Maneki Neko válasza:
100%
Ezeknek a kérdéseknek annyira nincs értelme 😂😂 A válaszolók egy részének a mell, másiknak a fenék, harmadiknak a "belső" jön be. A vonzalomra nem vonatkoznak szabályok
2018. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem az hogy mien cipőt hord illetve hogy mien filcet használ, de ha a se** és a m*ll közül kell választani akó a m*ll, szerintem a utánnam léwőnek igaza wan

.

2018. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam egyértelmuen a fenék a nyero. Azon tud a csaj dolgozni. A mellével nem tud sok mindent csinálni, az adottság, de seggét tudja maga is formálni.

27F

2018. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!