Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem egész hétvégén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem egész hétvégén sírni fogok. Mit tennétek a helyembe? 18/L

Figyelt kérdés
Van barátom, (lehet csak volt..) több mint 2 éve vagyunk együtt. Ő az a típus, hogy ha van egy vita amibe tényleg nekem van igazam, de ráhagyom, hogy jólvan mindegy neked van igazat akkor ő még rátesz egy lapáttal. Én olyankor már hallgatok nem szólók azzal kapcsolatban egy szót se és még mindig folytatja. 1 hónapja a 2 éves évfordulonk előtt a padtársam úgymond meglopott(mindenkit megszokott)de amúgy nem szoktam hagyni magam, csak abban a szituban nem tudtam mit reagálni, meg utána mikor észre vettem visszaadta. Na és ezt elmeséltem neki telefonon, és elkezdett velem ordibálni, hogy mekkora egy szar alak vagyok, hogy én ezt hagytam neki, és most azonnal megkeresi és felpofozza. Mondtam ne csinaljon balhét meg több ilyen nem lesz, nagyon fogok figyelni, de megkértem szépen, hogy ne balhézzon és elhallgattam. 20 percig pattogott még és annyira felidegesített, hogy ledobtam a telefonom(üvegfólia ripityára tört, plusz odavertem a talpam a padlóhoz úgy, hogy 2 hétig menni nem tudtam) Na végül kibékültünk. Jött a valentinnap. Nem vagyok az az ajándékozós fajta, de tudtam, hogy meg akar lepni valamivel, hát vettem neki szives csokit meg sprayt. Mikor átadtam nagyon ideges lett és utána elkezdi már megint spray??( mert, hogy már 1x adtam neki) na és latta rajtam, hogy szarul esett aztán ki akart engesztelni sírt is meg minden. Mondtam jó. Aztán tegnap mondta, hogy ma nem szeretne talizni inkább otthon maradna. Mondtam jó. Aztán összevesztünk, mert így is kevesett talizunk. Hétköznap reggelente fél óra kb aztán amikor meg tudjuk oldani péntek meg szombaton együtt vagyunk. Csak hát eléggé összevesztünk. Visszaírtam neki, a támadó szövegére, hogy értem.(mast nem tudtam volna, mert csak nagyobb veszekedés lett volna). Látta tegnap este de azóta se beszéltünk. El se köszöntünk egymástól. (Mindennap reggel az az első, hogy írunk, egésznap szoktunk beszélni este meg mindig elköszönünk.ma nem így történt.) Én nem akarom keresni, viszont ha estig nem ír akkor én hptól szombatig nem akarok vele együtt lenni.(ha egyáltalán még együtt vagyunk) vagy ti mit tennétek? Amúgy egész délben fent volt...
2018. márc. 1. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Fiatal vagy,hát keress engem.Hiába mondom hogy nem szabad ragaszkodni senkihez.csak dugok s már megyek is
2018. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Zsák a foltját ez a törtenet. Egy ilyen idiótaval ki akarna együtt lenni rajtad kívül? Meg egy olyan lánnyal aki egy kis nézeteltérés miatt összetöri a telefonját meg a lábát. Béküljetek ki és legyen sok ugyan ilyen hülye gyereketek. Ha esetleg mégis úgy érzed, hogy van egy csöpp esued akkor a büdös életbe nem álsz szóba egy ilyen hülyevel aki hisztizik meg ordibál meg kritizálja az ajándékod....kell ez neked komolyan? Adj hálát az égnek ha megszanadulsz ettől a kreténtől. Csak ez az 1 majom van a Földön nem lehet másik normálisabbat keresni?
2018. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló.

Igen valószínű én vagyok az akinek ő az elsó barátja. Illetve ebben a kategóriában most tettem fel először kérdést.:D

Kicsit el vagy tévedve...

2018. márc. 1. 15:44
 4/11 anonim válasza:
35%

Kétlem, de ha el is lennék tévedve, a válaszom ugyanaz :)

És itt is ugyanaz a válaszom, szerencsétlen barátod lehet a világ legnormálisabb embere, csak te hozod ki belőle már az állatot.

Nevezett barátnőmnek érdekes mód mind az öt pasija ilyen állat volt... aztán kiderült, hogy minden délután addig hisztériázik nekik és húzza az idegeiket, hogy már teljesen megőrültek tőle szerencsétlenek.

2018. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%

"Fájdalmas" volt olvasni ezeket a sorokat...

Nem értem, hogy lehet két ember ennyire hisztis, naív és gyerekes...

Megérdemlitek egymást.

2018. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
43%

Dramaqueen


[link]

2018. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

És de sokan hiszik azt még rajtad kívül is, hogy a szerelem és a boldogság az ilyen...

Ez rosszabb, mint ha egyedül lennél és senki nem szólna hozzád.

2018. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

“Mit tennétek a helyembe?”

Egy helyesírási szótárt.


A sztori meg idétlen és gyerekes. Azt tudod, hogy a hívást meg lehet szakítani egy gomb lenyomásával, nem kell miatta földhöz vágni a telefont? Sprayt ajándékozni, pláne kétszer egymás után, egy sértés: büdös vagy! Nem semmi türelem kellhet hozzád.

2018. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Azert ne csak ot tamadjatok mar konyorgom. Igen, a spray nem a legjobb ajandek, es igen, ledobni a telefont sem tul bolcs, de basszus. A pasi kiakad es sir azon hogy megint spray-t kapott? Meg a lanyt kiabalja le, hogy szar alak, hogy hagyta magat kirabolni? Hagyd ott a francba, ez egy bunko.
2018. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem pasi, hanem hisztis kurvа. Amugy erre a helyzetre van az a mondat, hogy szünetet kérsz. Aztán ha úgy jobb akkor szakítasz vele.
2018. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!