Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Minden nap munkába menet van egy lány a buszmegállóba, külön busszal szoktunk külön helyre menni, mivel ő sima busszal jár én meg céges busszal, és nem tudom hogy szólítsam meg, hogy össze is bírjak jönni vele, egyik nap pont mellettem állt, tett egy lépést felém, én is tettem felé egyet csak úgy, de ezen kívül nem történt semmi. Ma reggel viszont elég feltűnően néztünk sokszor egymás szemébe.

2018. márc. 1. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy általános dologgal,figyelembe véve,hogy idegenek vagytok.

Pl "szép időnk van","sose volt még ilyen hide márciusban","ne haragudj,de te nem fázól?". Vagy bármi,mivel konverzációt kezdeményezhetsz,légy kreatív.

2018. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan és mikor mutatkozzak be neki?
2018. márc. 3. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sikerül jól elbeszélgetnetek,akkor a közepe fele. Én úgy szoktam,hogy megszólítom,ha látom,hogy nyitott az ismerkedésre,és sikerűl jó pár szót váltanunk,akkor be szoktam dobni,hogy "amúgy xy vagyok" avagy " be bunkó vagyok,be se mutatkoztam,xy vagyok" utóbbi függ a te és a lány személyiségétől,egy kissebb mosollyal viccesen hathat,de ha úgy ítéled meg,hogy nem megfelelő az adott helyzetre,akkor használd az eslőt avagy a személyiségednek megfelelően használj egy általad készítettet,esetleg improvizálj.
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!