Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinik miért ennyire éretlene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinik miért ennyire éretlenek és idióták?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, miért nem tudnak egy kicsit felnőttesebben viselkedni, miért olyan majdnem mindegyikük, mintha 5 éves lenne, pláne, ha haverokkal vannak... Az még egy dolog, hogy minden kamasz srác csak a csajozásra meg a szexre tud gondolni, mert hát horomonok, meg minden... De ettől még miért kell retardált csimpánz módjára f***oskodniuk?! A lányok pedig ennek megfelelően viselkednek, már mindenki tök egyformán néz ki, mert másképp nem rúgnak labdába, visítoznak, csak a körmükkel meg az instájukkal foglalkoznak, meg azzal, hogy legkésőbb 14 évesen elveszítsék a szüzességüket, és nagyon nagymamásan fog hangzani, de tényleg nem tisztelik a dolgokat maguk körül. Meg ezt a népszerűség dolgot sem értem... Vannak pl olyan srácok akikkel tök jól elbeszélgetek ha egyedül vagyunk, de amint megjelennek mások is olyan idétlenek és idióták lesznek, hogy csak nézek, egy értelmes mondatuk sincsen, emellett miért állanó poénforrás a szexizmus? De jó s**ge van a r***ncnak, de megd**nám...

Az oviban kinőttünk abból, hogy jujj a fiúknak kukija van a lányoknak nunija de vicces, milyen gáz, még ilyet... És általános iskola első osztályában pedig letudtuk, hogy aztaa, de menő vagyok ha azt mondom, hogy b***meg, meg p***csa...

Vagyis én azt hittem.

Meg mindenki mondja, hogy mennyivel érettebb a koránál, én meg csak nézek, hogy ahaa, akkor milyen lehet az, ha valaki nem az... Mert mondjuk én sem gondolom, hogy annyival külömb lennék vagy érettebb, sőt, szerintem elég kislányos vagyok, meg félénk, de mégis hátrahőkölök, hogy mi megy körülöttem 'érettség' címén, mert ha ez az érettség, akkor inkább maradok ilyen kislányos mint most.

Emellett miért nem használja senki az agyát?! Csak a tinis drámázás megy, hogy jujj rámosolyogtál a srácra aki tetszik nekem, nem lájkoltál facen, soha többé nem vagy a bff-em... Annyira szánalmas.

Miért számít menőnek, ha valaki bunkó és mindenkit lenyom maga körül?! Csak a gimnáziumi hierarchia létezik? Miért csak akkor számít valaki értékesnek, ha a legújabb iphone-ja van, minden hétvégén félholtra issza magát, meg füvezik?

Annyira nem értem, tényleg nagyon vártam, hogy tini legyek, és mindig azt mondtam, hogy ezek amiket leírtam az előbb, csak klisék és általánosítás, de már kezdem érzeni, hogy nem. Mármint persze vannak kivételek, de jó, ha 20 emberből 1, mert senki nem mer változni, mint valami diktatúrában esküszöm... Így nem csoda, hogy 20+-os emberekkel jövünk össze, amire minden fiú panaszkodik...

Hol vannak az érett tinik, akik nem azért ''lázadnak'', mert milyen menő, hanem mert esetleg használják is az agyukat?!!

Már egészen feladtam, hogy korombeliekkel alakítsak ki bármilyen nemű kapcsolatot, ami persze szép és jó, mert van egy idősebb emberekből álló baráti köröm, de nagyon nem jó dolog, hogy erre van szükség, ha két értelmes mondatot akarok beszélni valakivel.


Más is így látja vagy csak én vagyok sznob? Miért van ez így? Nem lehet valamivel változtatni, még ha egy egész kicsikét is?



2018. márc. 12. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Azért ezek amiket leírtál csak a hangos többségre igaz.....


Amugy meg, vak randi?

2018. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát igen, sajnos ilyenek a 21.századi tinik. És nem mindenki ilyen igaz a többség elnyomja azt a kis százalékot akik normálisak tudnak maradni, dehát ez van nemtudunk ellene mit tenni.
2018. márc. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részének megfelelési kényszere van, és sajnos most ez a norma, így ehhez viszonyulnak. Lehet, hogy kevesebb a normális ember ebben a korban, de vannak, csak őket nem veszed észre, mert ők nem nyomják magukat az arcodba

Én is így látom, de nem idegesítem fel magam rajta, azzal a réteggel egyszerűen nem kell foglalkozni :)

Változtatni az egész társadalmi rendszeren és normákon pedig nem lehet. :D

17f

2018. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!