Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miket szoktatok mondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket szoktatok mondani a párotoknak ha kacérkodni akartok vele?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 22:25
1 2
 11/17 Moon_Walker ***** válasza:

azért ne álszenteskedjünk!

a kérdező általános esetben már középiskolába jár.

ott meg már van minden, nem csak orális szex

2018. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: Ez a probléma. Nem kell beállni a ssorba.
2018. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

#12 pedig ha be akar, be is fog állni! És még mindig jobb így sztem, ha a párját akarja izgatni, és nem egy egyéjjszakás kalandról két tanácsot! Ha pedig meg akarja tenni, meg is fogja, és a kérdésből is lejön, hogy csak a módban kér tanácsot. Szval sztem a helyett, hogy megpróbálod "jobb útra téríteni" inkább vagy válaszolgass máshol, vagy adj igazi tanácsot, mert így csak elb***od ezt a kérdést!


Am sztem is a testi dolgok jönnének be... csók a nyakra, has vagy más erogénzónák simogatása, suttogás (pasimnál ez nagyon bejött)... vagy csók közben ha téped picit jobban a haját (ha van olyan hosszú😅)


(#12-15l vagyok én is🖕😘)

2018. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Ugyanolyan vagy,mint ő, azért pártolod. Attól függetlenül még nem normális.
2018. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
#14 Miért az lenne a norma amit te gondolsz? Miért ne az amit én/mi gondolunk/csinálunk?!
2018. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15: Ez nem csak szerintem norma.

Kérdezd meg a szüleidet, mit gondolnak róla,hogy a 15 éves gyerekük a pasija erogén zónáit simogatja, meg gondolom,nem állnak itt meg. Akkor választ is kapsz a kérdésedre.

De rekesszük be az erkölcsi vitákat,mert a kérdéshez már semmi köze.

2018. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy te nem kívántad ezt 15-16 évesen…olyan tökéletesek lehettek b*sszus..
2021. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!