Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a korkülömbség fér még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a korkülömbség fér még bele pluszba vagy minuszba 16 évesen?

Figyelt kérdés
Ha 16 vagyok akkor mennyivel idősebbel? És mennyivel fiatalabbal járhatnék (fiú vagyok)

2018. márc. 22. 22:47
 1/3 anonim válasza:
Az attól is függ mennyire vagytok érettek, nyugodtan járhatsz egy nálad 3 évvel idősebbel, viszont szerintem 14 évesnél fiatalabbal nem érdemes kezdened, lányoknál később alakulnak ki a szexuális vágyak, úgyhogy én azt mondom 14-19 között bármi jöhet.
2018. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

Fiatalabb 14 min, idősebb max 20


De persze attól is függ, hogy mennyire zavar a korkülönbségről kialakított képe másoktól való vissza hallása.

2018. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14-18
2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!